سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نقاط دقیق استقرار اشرار به دولت پاکستان اطلاع داده شد...

نقاط دقیق استقرار اشرار به دولت پاکستان اطلاع داده شد

چکیده :وی خواستار پاسخگویی دولت پاکستان و برخورد در این رابطه شد و افزود: این اشرار مطمئنا در پاکستان حضور دارند؛ من حتی نقاط دقیق آن را می‌دانم و در صحبت با سفیر پاکستان گفتم که این افراد دقیقا در چه نقاطی ساکن هستند و فعالیت...


نماینده زابل در مجلس با اشاره به اینکه پاکستان محل امنی برای اشرار شده، تصریح کرد: نقاط دقیق استقرار اشرار به دولت پاکستان اطلاع داده شد.

سید باقر حسینی در گفت‌وگو با  خانه ملت درباره پیگیری‌ها پیرامون حادثه سراوان گفت: گروگانی در این ماجرا وجود ندارد؛ فقط سه نفر از نیروهای ایرانی مسیر را در داخل کوه‌ها اشتباه رفته و فرار کرده بودند ولی موضوع گروگانگیری مطرح نبوده است.

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در خصوص تحویل دادن اشرار به ایران، توضیح داد:کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید ویژه داشته که وزارت خارجه این موضوع را پیگیری کند زیرا متاسفانه پاکستان محل امنی برای اشرار و دشمنان شده است.

وی خواستار پاسخگویی دولت پاکستان و برخورد در این رابطه شد و افزود: این اشرار مطمئنا در پاکستان حضور دارند؛ من حتی نقاط دقیق آن را می‌دانم و در صحبت با سفیر پاکستان گفتم که این افراد دقیقا در چه نقاطی ساکن هستند و فعالیت دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تاکید کرد: عدم تحویل دادن اشرار به ایران، کم کاری دولت پاکستان تلقی می‌شود.

حادثه تروریستی سراوان به شهادت 14 تن از مرزبانان و زخمی شدن 6 نفر از ماموران انتظامی منجر شد و اشرار پس از این واقعه وارد مرزهای پاکستان شدند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.