سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عباس غفاری معروف به جن گیر دولت دهم به بند ۳۵۰ اوین منتقل شد...

عباس غفاری معروف به جن گیر دولت دهم به بند ۳۵۰ اوین منتقل شد

چکیده :میرحسین موسوی پیش از انتخابات ۸۸ بارها نسبت به مساله خرافات در دولت هشدار داده که ما آمده‌ایم به سمت علم و عقل برویم و از رمالی، کف‌بینی و پیش‌بینی عجیب راجع به دنیا دوری کنیم». گرچه همان زمان رهبری در نماز جمعه معروف خود که نظر احمدی نژاد را به خود نزدیکتر خوانده بود، به این سخنان بصیرانه موسوی واکنش نشان داد و آن را "اتهامی زشت" خواند و گفت: به رئیس جمهور قانونی کشور، صریحترین و خجالت آورترین اهانت ها و تهمت ها را بیان می کنند و با پخش کارنامه های جعلی برای دولت، رئیس جمهور متکی به آرای مردم را دروغگو، خرافاتی و رمال می نامند....


کلمه- گروه خبر: عباس غفاری رمال و جن گیر دولت احمدی نژاد به بند 350 زندان اوین منتقل شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، عباس غفاری که در جریان اختلافات حامیان سابق دولت با احمدی نژاد به اتهام رمالی و جن گیری بازداشت و به هشت سال حبس محکوم و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری اخیر آزاد شده بود، اینک به بند 350 زندان اوین منتقل شده است.

عباس غفاری از مرتبطین جریان احمدی نژاد خوانده می شود است که دی ماه سال ۸۹ به اتهام ارتکاب اقدامات متعدد غیرشرعی و غیرقانونی بازداشت شده و پس از آن اعترافات مختلفی درباره اقدامات خود و ارتباطاتش با افراد کابینه داشت.

میرحسین موسوی پیش از انتخابات ۸۸ بارها نسبت به مساله خرافات در دولت هشدار داده و در سخنرانی هاش به اداره کردن کشور با رمالی و جن گیری اعتراض کرده گفته بود که دولت اینده دولت رمالی نخواهد بود. وی تصریح کرده بود که «مدیریت جهان از آن ملت‌هاست. ما آمده‌ایم به سمت علم و عقل برویم و از رمالی، کف‌بینی و پیش‌بینی عجیب راجع به دنیا دوری کنیم».

گرچه همان زمان رهبری در نماز جمعه معروف خود که نظر احمدی نژاد را به خود نزدیکتر خوانده بود، به این سخنان بصیرانه موسوی واکنش نشان داد و آن را “اتهامی زشت” خواند و گفت: به رئیس جمهور قانونی کشور، صریحترین و خجالت آورترین اهانت ها و تهمت ها را بیان می کنند و با پخش کارنامه های جعلی برای دولت، رئیس جمهور متکی به آرای مردم را دروغگو، خرافاتی و رمال می نامند؛ نقدهایی که پس از تمرد چند روزه احمدی نژاد از رهبری با ده ها برابر شدت از سوی حامیان رهبری علیه وی روانه شد.

عباس غفاری تنها یک نمونه از افرادی بود که با تیم احمدی نژاد در تماس بودند. وی توسط قاضی صلواتی به خاطر توهین به مقدسات اسلامی به ۵ سال حبس، توهین به امام (ره) و رهبری ۲ سال حبس و فعالیت تبلیغی علیه نظام به ۱ سال حبس و بابت ارتباط نامشروع نیز به ۹۹ ضربه شلاق محکوم شده است.

پس از بازداشت وی اخباری منتشر شد که عباس غفاری با استفاده از نیروهای جادوگری و جن گیری، بازجوهای خود را تحت تاثیر قرار داده و مشکلاتی در زندگی شخصی آنها به وجود آورده است.

در آن مقطع همچنین سایت آینده خبری درباره خارج کردن عباس غفاری از سلول های انفرادی منتشر و اعلام کرد وی را به سلول عبدالله رمضان زاده منتقل کرده اند که حضور وی در این سلول و خارج شدن اصوات عجیب و هولناک از دهان عباس غفاری، موجب آزار رمضان زاده شده بود.

اندکی بعد سایت مشرق خبر داد که محاکمه عباس غفاری برگزار شده و وی به اتهامات گوناگون از جمله جادوگری و جن گیری محکوم به اعدام شده است.

پس از صدور حکم اعدام وی، فیلمی از ضابطین پرونده در محافل خصوصی به نمایش درآمد که مطالب تکان دهنده ای درباره عباس غفاری مطرح می کرد و وعده داده می شد که وی به زودی مجازات خواهد شد.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.