سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش محمدتقی کروبی به برخورد با دختران میرحسین و رهنورد...

واکنش محمدتقی کروبی به برخورد با دختران میرحسین و رهنورد

چکیده :اهانت و برخورد فیزیکی در روز عید غدیر با دو فرزند محترم مهندس موسوی بسیار تاسف انگیز بود، امروز با یکی از فرزندان آن عزیز در ارتباط با حادثه تلخ دیروز صحبت کردم. رفتار مامور مذکور بسیار وقیحانه بوده و بر این باورم هر کس صرف نظر از نگرش سیاسی اش باید آن را محکوم کند.مهم نیست با کروبی و موسوی هم نظر باشی یا مخالف، مهم آنست که به حرمت انسانیت و اخلاق این دست رفتارها را محکوم و حکومت را در قبال آن پاسخگو کنید. ...


محمدتقی کروبی، فرزند مهدی کروبی، از رهبران محصور جنبش سبز در واکنش به برخورد فیزیکی و توهین آمیز و هتک حرمت دختران میرحسین و رهنورد در صفحه ی شخصی فیس بوک خود نوشت: اهانت و برخورد فیزیکی در روز عید غدیر با دو فرزند محترم مهندس موسوی بسیار تاسف انگیز بود، امروز با یکی از فرزندان آن عزیز در ارتباط با حادثه تلخ دیروز صحبت کردم. رفتار مامور مذکور بسیار وقیحانه بوده و بر این باورم هر کس صرف نظر از نگرش سیاسی اش باید آن را محکوم کند.

وی در ادامه متذکر شده است: مهم نیست با کروبی و موسوی هم نظر باشی یا مخالف، مهم آنست که به حرمت انسانیت و اخلاق این دست رفتارها را محکوم و حکومت را در قبال آن پاسخگو کنید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.