سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » منبع آگاه فارس: خانواده موسوی از توجه رسانه‌ای به کروبی عصبی بود جو سازی رسانه ای ک...

منبع آگاه فارس: خانواده موسوی از توجه رسانه‌ای به کروبی عصبی بود جو سازی رسانه ای کرد

چکیده : این منبع آگاه فاش نکرد که نیروی امنیتی چگونه این تحرکات را با خواسته های زشت و زننده، سیلی بر صورت دختران میرحسین و رهنورد و نیز گاز گرفتن خنثی کرد....


 کلمه- گروه خبر:‌ خبرگزاری فارس در خبری مدعی شد دختران موسوی بودند که  به صورت سازمانیافته و عمدی به  ماموران امنیتی حمله کردند و علت آن هم  عصبانیتشان از تحرکات خانواده کروبی بود که در سرخط خبرها قرار داشت و میخواستند توجهات را به سمت خود جلب کنند!

به گزارش کلمه، ساعتها پس از انتشار خبر  هتک حرمت نیروهای امنیتی  به دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد  و واکنش به موقع مردم آگاه به این مساله  در حالی که  رسانه های رسمی کشور در سکوتی کامل به سر می بردند٬خبرگزاری فارس به نقل از یک منبع آگاه نوشت:   در جریان دیدار دختران موسوی با پدر و مادرشان که پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده است، ماموران زن حاضر در محل با رفتار و حرکت های غیر عادی مواجه شده اند.

این  خبرگزاری  وابسته به سپاه همچنین  ترتیب دادن ملاقات میان فرزندان موسوی با پدر و مادر خود را ناشی از رافت دستگاه قضایی دانسته  است که  همزمان با عید غدیر اجازه دیدار با پدر و مادر خود را یافتند.

بر همین اساس منبع آگاه فارس که معمولا از ذکر نام خود خودداری می کند گفته است:‌ در حین دیدار صبح پنجشنبه، دختران موسوی و رهنورد با انجام رفتار و حرکات غیر عادی با ماموران زن حاضر در محل درگیر و به سوی آنها حمله ور شدند.

این منبع آگاه افزود: به نظر می رسید این امر کاملا به صورت عمدی و سازمان یافته انجام شده تا آنها امکان فضاسازی رسانه ای برای فشار بر مسئولان امنیتی و قضایی را پیدا کنند.

خبرگزاری فارس در ادامه می آورد: نکته مهم در این میان این است که ظاهرا فرزندان موسوی از اینکه مدتی است فقط تحرکات خانواده کروبی در سرخط خبرها قرار دارد به شدت عصبی هستند و به همین منظور تلاش کرده اند با حاشیه سازی و ایجاد درگیری توجهات را به سمت خود جلب کنند.

خبرگزاری فارس البته برای مخاطبان خود هیچ توضیحی درباره روایت  دختران میرحسین از آنچه بر آنان گذشته است را نمی دهد و  تنها مانند همیشه اتهامات کلیشه ای و تکراری را بازنویسی می کند.

همچنین این منبع آگاه فاش نکرد که نیروی امنیتی چگونه این تحرکات را با خواسته های زشت و زننده، سیلی بر صورت دختران میرحسین و رهنورد و نیز گاز گرفتن خنثی کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.