سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حضور چند ساعته میرحسین در یک کلینیک برای چکاپ پزشکی...
» در حضور ماموران امنیتی و با نظارت پزشکان معتمد

حضور چند ساعته میرحسین در یک کلینیک برای چکاپ پزشکی

چکیده :با دستور پزشکان، چکاپ میرحسین باید در مدت زمان های مشخص صورت گیرد که اولین چکاپ و معاینات روز گذشته با همکاری ماموران امنیتی در موعد مقرر با حضور پزشکان معتمد انجام شده است. وضعیت سلامت عمومی میرحسین موسوی مناسب است....


میرحسین موسوی برای چکاپ دوره ای پزشکی و ام آر ای به مرکز پزشکی نور  منتقل و پس از انجام آزمایش های لازم به زندان اختر بازگردانده شد.

به گزارش کلمه، اوایل ماه رمضان سال جاری میرحسین موسوی، نخست وزیر دوران دفاع مقدس که نزدیک به هزار روز است در زندان خانگی به سرمی‌برد، به علت پاره ای از مشکلات قلبی و داخلی و بدحالی نگران  کننده ناشی از آن، به مدت 10 روز، دربیمارستان سینا بستری شد.

این  دوره ی درمان که با شرط عدم اطلاع رسانی از سوی خانواده درباره وضعیت جسمی پدر، انجام شده بود نهایتا با تایید پزشکان مبنی بر سلامت جسمی و بهبود  کامل بیماری و انجام تمام معاینات و بررسی های لازم پایان یافته و میرحسین  به همراه همسرش زهرا رهنورد بار دیگر به زندان خانگی اختر منتقل شدند.

بر اساس این گزارش، با دستور پزشکان، چکاپ میرحسین باید در مدت زمان های مشخص صورت گیرد که اولین چکاپ و معاینات روز گذشته با همکاری ماموران امنیتی در  موعد مقرر با حضور پزشکان معتمد انجام شده است.

این گزارش می افزاید که وضعیت سلامت عمومی میرحسین موسوی مناسب است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.