سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » داوود احمدی نژاد افشا کرد؛ برداشت ۹ میلیارد تومان از بودجه ریاست جمهوری...

داوود احمدی نژاد افشا کرد؛ برداشت ۹ میلیارد تومان از بودجه ریاست جمهوری

چکیده :داوود احمدی نژاد، برادر محمود احمدی نژاد فاش کرده که احمدی نژاد علاوه بر برداشت ۱۶ میلیارد برای دانشگاه ایرانیان ۹ میلیارد و ششصد میلیون تومان دیگر نیز از بودجه نهاد ریاست جمهوری برداشت کرده است....


داوود احمدی نژاد، برادر محمود احمدی نژاد فاش کرده که احمدی نژاد علاوه بر برداشت ۱۶ میلیارد برای دانشگاه ایرانیان ۹ میلیارد و ششصد میلیون تومان دیگر نیز از بودجه نهاد ریاست جمهوری برداشت کرده است.

وی در گفت و گو با روزنامه قانون تصریح کرد: به ما گفته‌اند این دوستانی که ۱۶ میلیارد را برده بودند طی نامه‌ای به نهاد ریاست جمهوری گفته‌اند که ۹ میلیارد و ششصد میلیون تومان دیگر نیز برداشته‌اند و از آن‌ها خواسته‌اند که آبروریزی نکنند و در خفا این پول را نیز بر می‌گردانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: یکی از دوستان به ما گفت وقتی که آگهی فروش فولاد خوزستان را دیدیم دو ماه قبل از آن به امیرمنصور خسروی گفته بودند که فولاد را بررسی کند و بعد هم آگهی فروش ۱۰ روزه زدند که فقط خسروی بتواند سهام را خریداری کند و از قبل نیز به وی گفته بودند که مسائل را بررسی کند و این اصل جرم است که ما ماجرا را به کمیسیون اصل نود ارجاع دادیم.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا آقای احمدی‌نژاد دولتش را پاک‌ترین دولت می‌نامید؟تصریح کرد: وقتی آدم مغرور شود حق و باطل را تشخیص نمی‌دهد. وقتی برای یک دانشگاه خلاف قانون ۱۶ میلیاردتومان بدون اجازه بر می‌دارد دولت پاک کجاست؟ وقتی که غرور به میان بیاید عقل از بین می‌رود. عقل که از بین می‌رود، خلاف به این بزرگی نیز که صورت می‌گیرد باز هم از خلافکاران حمایت می‌کنندو می‌گویند ما کار را تازه شروع کرده‌ایم و باید از این‌ها پرسید اگر کار شما این دانشگاه، اقدامات قبلی وکارهای اقتصادی بود باید گفت هیهات مناالذله.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.