سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تبریک عید غدیر با اهدای کارت پستال های آثار میرحسین و رهنورد...

تبریک عید غدیر با اهدای کارت پستال های آثار میرحسین و رهنورد

چکیده :با توجه به چاپ نخستین مجموعه از کارت پستال های آثار هنری دکتر زهرا رهنورد و مهندس میرحسین موسوی در ماههای اخیر، این امکان فراهم گشته که ایرانیان ساکن خارج کشور بتوانند این کارت ها را خریداری و پیام تبریک عید غدیر به همراه آدرس شخص مورد نظر خود را در هنگام خرید وارد و یا پس از آن از طریق ایمیل ارسال نمایند تا کارت ها بعد از پشت نویسی به اشخاص مورد نظر ارسال گردند....


به همت جمعی از فعالین جنبش سبز، امکان تبریک «عید سعید غدیر خم» امسال به ایرانیان ساکن خارج کشور با سفارش و ارسال کارت پستال های آثار هنری رهبران در حصر جنبش سبز فراهم شده است.

به گزارش وبسایت سفیران سبز امید، با توجه به چاپ نخستین مجموعه از کارت پستال های آثار هنری دکتر زهرا رهنورد و مهندس میرحسین موسوی در ماههای اخیر، این امکان فراهم گشته که ایرانیان ساکن خارج کشور بتوانند این کارت ها را خریداری و پیام تبریک عید غدیر به همراه آدرس شخص مورد نظر خود را در هنگام خرید وارد و یا پس از آن از طریق ایمیل ارسال نمایند تا کارت ها بعد از پشت نویسی به اشخاص مورد نظر ارسال گردند.

با توجه به مصادف شدن عید غدیر امسال با ۲ آبان ماه (۲۴ اکتبر)، لازم است سفارش ویژه عید در اسرع وقت، ترجیحا یک هفته قبل از عید ثبت شود تا کارت های پشت نویسی شده در موعد مناسب به دست کسانی که مد نظر خریداران هستند برسد.

جهت ثبت سفارش ویژه عید غدیر می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر علاقمندان میتوانند با این آدرس ایمیل تماس حاصل نمایند. لازم بذکر است بزودی امکان دریافت این کارت ها در داخل کشور نیز فراهم خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.