سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مهدی طائب: هرگز مقبولیت امام به اندازه رهبری نبود/ میرحسین رسما در مقابل امام ایستا...

مهدی طائب: هرگز مقبولیت امام به اندازه رهبری نبود/ میرحسین رسما در مقابل امام ایستادگی می کرد

چکیده :بر خلاف ادعای مهدی طائب و تیم سعید امامی، میرحسین موسوی همان کسی است که امام خمینی در طول هشت سال نخست وزیری نه تنها عملکرد او را بارها مورد تقدیر و ستایش قرار داد، بلکه صراحتا به ایشان گفته بود: جناب آقای موسوی! آنان که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارند. ...


کلمه- گروه خبر: مهدی طائب که سخنانش در مورد خوزستان چندی پیش مساله ساز شد، این بار نه تنها ادعا کرده که مقبولیت رهبری از امام خمینی بیشتر است بلکه گفته است که میرحسین موسوی در مقابل امام ایستادگی می

رییس قرارگاه عمار که طی سالهای اخیر در عرصه سیاسی فعال شده و از غائبان دهه اول انقلاب است، بی توجه به نقش کاریزماتیک امام خمینی در ایجاد جمهوری اسلامی ادعا کرد: که هرگز امام خمینی (ره) در حد مقبولیتی که مقام معظم رهبری، نبود!

مهدی طائب با کمک تیمی از نیروهای امنیتی سالهاست در تلاش است تا بتواند گفتمان خط امام را کمرنگ کند و از جمله افرادی است که در سال 88 بیشترین آسیب را به انقلابیون اصیل و خادمان کشور وارد کرد.

این مقام امنیتی که در جریان حوادث سال 88 نقش برجسته ای در امام زدایی و فراهم کردن خوراک برای حمله به میرحسین موسوی نخست وزیر دوران دفاع مقدس در رسانه های افراطی و تندرو داشت، اینک با قلب واقعیت و تاریخ معاصر مدعی شده است: بازرگان نخست وزیر و بنی صدر رئیس جمهور و میرحسین موسوی وزیر اجرایی این کشور بودند که هرسه نفر رسما جلوی دستور امام ایستادگی کردند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که امام خمینی در توصیف میرحسین موسوی گفته بود: آقاى مهندس موسوى را شخص متدین و متعهد، و در وضع بسیار پیچیده کشور، دولت ایشان را موفق مى دانم.

بر خلاف ادعای مهدی طائب و تیم سعید امامی، میرحسین موسوی همان کسی است که امام خمینی در طول هشت سال نخست وزیری نه تنها عملکرد او را بارها مورد تقدیر و ستایش قرار داد، بلکه صراحتا به ایشان گفته بود: جناب آقای موسوی! آنان که در مقابل شما ایستاده اند توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارند.

طائب بدون اشاره به مسایل فیمابین رهبری و روسای جمهور ادعا کرده است: الان مسئولان مقام معظم رهبری را منطقی قبول دارند.

این مقام امنیتی با تحریف اتفاقاتی که منجر به حذف قانون مطبوعات از مجلس شد، مدعی شد: در مجلس ششم که بیشتر اصلاحاتی بودند، قانونی برای مطبوعات تصویب شد، مقام معظم رهبری یک خط نوشت که به صلاح جامعه نیست؛ این قانون را کنار گذاشتند.

وی با تکرار سناریوهای تیم سعید امامی ادعا کرده است که آقای بهزاد نبوی به خاطر همین همه نمایندگان برای علیه مقام معظم رهبری بسیج میکرد و این پندار را داشت که همه از مقام معظم رهبری برگشتند، در سالگرد مجلس همه به دیدن مقام معظم رهبری رفتند همه نمایندگان مطالب آقا را مینوشتند. وقتی بهزاد نبوی روبه رو شدند؛ گفتند ایشان حرفهای عاقلانه و منطقی میزند.

مهدی طائب که طی سالهای گذشته در صدد از بین بردن گفتمان خط امام و تهمت زنی به افرادی است که در دهه اول انقلاب نقش های کلیدی داشتند، رییس قرارگاه عمار است.

عماریون شاگردان مصباح یزدی هستند که بعد از انتخابات مهندسی شده ریاست جمهوری دورهم آمدند تا بتوانند برای انتخابات مجلس و ریاست جمهوری دورآتی با آمادگی بیشتری میداندار شوند. این گروه که پیش از این در قالب انصار حزب الله در مناسبتهای مختلف مسئولیت حمله به بیت علما، فحاشی و هتک حرمت به مسئولان و شخصیتهای سیاسی، آتش زدن کتابفروشی ها …. را بعهده داشتند، برای انجام فعالیتهای منسجم تر در قالب گروه “عماریون” اعلام موجودیت کردند.

علیرضا پناهیان، مهدی طائب، سعید قاسمی، محمدمهدی ماندگاری، مهدی کوچک‌زاده، حمید رسایی، نادر طالب‌‌زاده اردوبادی، حسین یکتا، حسن عباسی، علی ثمری، سعید حدادیان، حسین‌الله کرم، قاسم روانبخش وحید جلیلی و حسین روشن اعضای شورای مرکزی این تشکل اطلاعاتی امنیتی هستند. همانها که در گرماگرم انتخابات و رویدادهای پس از آن از هیچ تلاشی برای دامن زدن به بحران کوتاهی نکردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.