سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برادر میرحسین: ۱۴ ماه است که ممنوع الملاقاتم...

برادر میرحسین: ۱۴ ماه است که ممنوع الملاقاتم

چکیده :خبرنگار اعتماد از وی همچنین در مورد رفع حصر و سخنان اخیر پورمحمدی، وزیر دادگستری سوال کرده است که میرمحمود موسوی می گوید در خبرها خوانده است اما طبق اطلاعی که دارد تا هفته اخير ملاقاتي براي رفع حصر با ايشان صورت نگرفته است و ايشان هم هيچ پيغامي در اين مورد دريافت نكرده‌اند و بيرون هم...


بردار میرحسین موسوی گفته است: بنده به صلاحديد امنيتي 14 ماه است ممنوع‌الملاقاتم. وی همچنین گفته است در طول سه هفته گذشته هر هفته با حضور ماموران، ملاقاتي بين ايشان و دختران‌شان و خواهران‌شان انجام گرفته است.

برادر میرحسین که بیش از ۱۴ ماه است که از دیدار وی محروم شده است پیش از آنهم به صورت بسیار محدود و معدود موفق به  ملاقات برادر خود شده بود.

وی در گفت و گو با روزنامه اعتماد گفته است  در مجموع حال عمومي آقای موسوی متوسط و حال روحي‌شان هم بسيار خوب است.

خبرنگار اعتماد از وی همچنین در مورد رفع حصر و سخنان اخیر پورمحمدی، وزیر دادگستری سوال کرده است که میرمحمود موسوی می گوید در خبرها خوانده است اما طبق اطلاعی که دارد تا هفته اخير ملاقاتي براي رفع حصر با ايشان صورت نگرفته است و ايشان هم هيچ پيغامي در اين مورد دريافت نكرده‌اند و بيرون هم نداده‌اند.

آقای میرمحمود موسوی در ماههای گذشته هم  در پاسخ به ابراز نگرانی ها  درباره وضعیت سلامت میرحسین گفته بود مسائل امنیتی و داخلی ما را برای اظهار نظر محدود می کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.