سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سردار نقدی همه ماموریت های سازمان سیا برای فتنه گران را لو داد!...

سردار نقدی همه ماموریت های سازمان سیا برای فتنه گران را لو داد!

چکیده : فتنه‌گران ماموریت گرفته‌اند با دامن زدن به اختلافات داخلی، موضع ایران را در مذاکرات هسته ای ضعیف کنند و نگذارند ایران از شرایط ضعیف و در حال فروپاشی آمریکا و شرایط در هم ریخته اروپا استفاده کند و دست بالاتری را در مذاکرات داشته باشد!...


کلمه- گروه خبر: رییس سازمان بسیج مستضعفین می‌گوید: شبکه خودفروخته‌ای که فتنه ۸۸ را راه انداخت از سازمان سیا ماموریت جدیدی برای ایجاد دودستگی بین ملت دریافت کرده است. وی همچنین  از چند ماموریت دیگر سیا  برای فتنه گران درباره مذاکرات هسته ای، ارتباط با امریکا  و … هم سخن گفته است.

به گزارش کلمه به نقل از پایگاه اینترنتی بسیج، محمدرضا نقدی در همایش بسیج مساجد و محلات استان‌های کشور ایجاد شکاف بین ملت ایران را سناریوی مشترک آمریکا و اسرائیل دانست. وی نگفت که آیا اتهاماتی نظیر فتنه گر و خائن و خودفروخته  به  میلیونها نفر از آحاد ملت که به نتیجه انتخابات اعتراض داشتند و آن را با روشهای  مدنی و مسالمت آمیز  بیان کرده بودند آن هم از سوی یک مقام رسمی  مصداق ایجاد شکاف بین ملت هست یا خیر؟

وی  همچنین  جنبش اجتماعی  سال 88 را شبکه ای خود فروخته نامید و ادعا کرد: اخیرا همان شبکه خود فروخته‌ای که فتنه سال 88 را راه انداخت از سوی سازمان سیا فعال شده است و دستور جدید سازمان سیا به این گروه این است که با دودستگی میان مردم و ایجاد شکاف اجتماعی صحنه سیاسی ایران را به شرایطی شبیه مصر سوق دهند و به قول خودشان ایران را مصریزه کنند.  این سخنان در حالی بیان میشود که در مصر این نیروهای نظامی بودند که  علیه رای مردم کودتا کردند.

وی همچنین  از کشفیات خود  از ماموریت فتنه گران  درباره ی مذاکرات هسته‌ای گفت و مدعی شد : فتنه‌گران ماموریت گرفته‌اند با دامن زدن به اختلافات داخلی، موضع ایران را در مذاکرات هسته ای ضعیف کنند و نگذارند ایران از شرایط ضعیف و در حال فروپاشی آمریکا و شرایط در هم ریخته اروپا استفاده کند و دست بالاتری را در مذاکرات داشته باشد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج که برای بیان سخنان خود نیازی به ارایه سند و مدرک ندیده است باز هم  از یک ماموریت خطیر سازمان سیا  برای برخی جریانات سیاسی پرده برداری کرده  و گفته است: همان جریاناتی که در سال های اخیر از سازمان سیا ماموریت داشتند با نامه‌پراکنی‌ها به سران آمریکا تشدید تحریم‌ها علیه ایران را درخواست کنند؛ این بار دستور دارند ماموریت خود را تحت پوشش مخالفت با تحریم‌ها دنبال کنند.

وی در ادامه ادعای های خود گفت: این شبکه فتنه گر ماموریت دارد ارتباط با سازمان سیا را تحت عنوان ارتباط با موسسات مردم نهاد آمریکایی عادی سازی کند و در ارتباط با موسسات پوششی وابسته به سازمان سیا که در قالب هایی همچون حقوق بشر فعالیت می‌کنند، اقدامات فتنه‌گرانه و براندازانه خود را توسعه دهد.

نقدی در ادامه با اظهار نظرهایی متناقض با همه بخش های  دیگر سخنانش  و پس از پایان یافتن اتهام زنی ها به جریانات سیاسی کشور همگان را به وحدت دعوت کرد و گفت:  امروز همه باید با هم باشیم و از دامن زدن به اختلافات بپرهیزیم!

رییس بسیج  همچنین دولت و جناح های سیاسی را به اطاعت محض از ولایت فقیه دعوت کرد و از انان خواست در اقدامات خود اجماع ملی را مد نظر قرار دهند و از اقدامات وحدت شکن و خارج از حدود جداً بپرهیزند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.