سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وزیر کار دولت میرحسین موسوی مشاور ربیعی شد...

وزیر کار دولت میرحسین موسوی مشاور ربیعی شد

چکیده :وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی «ابوالقاسم سرحدی‌زاده» وزیر کار دوران نخست وزیری میرحسین موسوی را به عنوان مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منصوب کرد. ...


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی «ابوالقاسم سرحدی‌زاده» وزیر کار دوران نخست وزیری میرحسین موسوی را به عنوان مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، منصوب کرد.

ابوالقاسم سرحدی زاده در انتخابات سال 88 در حمایت از میرحسین موسوی گفته بود: ميرحسين موسوي در زمان عهده داري نخست‌ وزيري هميشه به فكر دستگيري از كارگران بود، امروز نيز اگر وي بر كرسي رياست جمهوري تكيه بزند كارگران مي توانند نسبت به داشن آينده بهتر اميدوار باشند.

به گزارش ایلنا، علی ربیعی در این حکم سرحدی‌زاده را یکی از الگوهای ایثار، مقاومت و پشتکار برای جامعه ایران عنوان کرد و افزود: با توجه به تجارب ارزشمند شما در دوران تصدی وزارت کار و امور اجتماعی و نیز درک عمیق از مسایل جامعه، به موجب این حکم جناب عالی را به عنوان مشاور وزیر منصوب می‌کنم.

در ادامه حکم ربیعی آمده است: بدون تردید بهره‌مندی از سرمایه انسانی شما موجب بهبود عملکرد و افزایش اثربخشی فعالیتهای این وزارتخانه در نیل به اهداف اجتماعی خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.