سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار رییس جمهور اسبق با عضو ستاد انتخاباتی میرحسین + دستنوشته خاتمی برای میرطاهر ...

دیدار رییس جمهور اسبق با عضو ستاد انتخاباتی میرحسین + دستنوشته خاتمی برای میرطاهر موسوی

چکیده :سیدمحمد خاتمی در دستنوشته ای برای این زندانی سیاسی نوشته است: برای دوست عزیز و فاضل که زیبایی مقاومت و پایداری را در زندگی پربار خود نشان داد تندرستی و پیروزی و کامروایی آرزو می کنم و ایشان و خانواده ی بزرگوار و شکیبایی شان را می ستایم. ...


سیدمحمد خاتمی، رییس جمهور اسبق کشورمان، با میرطاهر موسوی، از اعضای ستاد میرحسین موسوی که به تازگی از زندان اوین آزاد شد، دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار کلمه، خاتمی، با تقدیر از استقامت زندانیان سیاسی و خانواده هایشان که در این سال ها با پایداری خود افتخارات زیادی را رقم زدند، آرزو کرد که روزهای آرامش و شادی به خانواده ها باز گردد.

سیدمحمد خاتمی در دستنوشته ای برای این زندانی سیاسی نوشته است: برای دوست عزیز و فاضل که زیبایی مقاومت و پایداری را در زندگی پربار خود نشان داد تندرستی و پیروزی و کامروایی آرزو می کنم و ایشان و خانواده ی بزرگوار و شکیبایی شان را می ستایم.

میرطاهر موسوی، استاد دانشگاه، نماینده سابق مجلس و عضو ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال ۸۸، که تابستان سال گذشته بازداشت شده و از چند ماه پیش به دلیل مشکلات قلبی در بیمارستان قلب تهران به سر می برد هفتم اسفندماه در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی پیرعباسی، به پنج سال حبس تعزیری در بلوچستان و ده سال تبعید به این استان محکوم شده بود.

 

روزهای آخر تابستان 16 نفر از زندانیان سیاسی از بند 350 و بند زنان زندان اوین آزاد شدند و وعده ی آزادی های بیشتر از سوی مسئولان به طور چشمگیری خانواده ها را چشم انتظار گذاشته است که گرچه این روند با آزادی 4 زندانی سیاسی دیگر در روزهای اخیر پیگیری شده است اما همچنان زندانیان سیاسی زیادی با حکم های ناعادلانه در زندان های کشور دوران حبس خود را می گذرانند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.