سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازدید نمایندگان از سایت هسته ای فردو...

بازدید نمایندگان از سایت هسته ای فردو

چکیده : این سایت هسته‌یی عظمت کار دانشمندان ایرانی را نشان می‌دهد به طوریکه بالای 90 درصد ساخت این سایت توسط متخصصان ایرانی انجام شده است، صنعت هسته‌یی بومی که باعث افتخار ملت و کشور است....


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که برخی از اعضای این کمیسیون متبوعش امروز در در بازدیدی از سایت هسته‌یی فردو در جریان فعالیت این سایت غنی‌سازی اورانیوم قرار گرفتند.

سید حسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از ابتدای صبح امروز با حضور در سایت فردو از این سایت بازدید کردند که در جریان این بازدید کمال زندی معاون راهبردی سازمان انرژی هسته‌یی نیز حضور داشت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: این کمیسیون بازدید‌های دوره‌ای را از سایت‌های هسته‌یی در برنامه خود دارد که در همین راستا امروز از سایت هسته‌یی فردو بازدید شد.

وی با بیان اینکه مدیران و مسوولان سایت هسته‌یی فردو توضیحات کاملی راجع به عملکرد این سایت به اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارائه کردند، گفت که در این بازدید علاوه بر پاسخ به سوالات نمایندگان توضیحاتی در مورد برنامه‌های فعلی و آینده سایت هسته‌یی داده شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین خاطر نشان کرد که اعضای کمیسیون از سایت هسته‌یی فردو به عنوان مرکز استقرار سانتریفیوژ و غنی‌سازی اورانیوم و همچنین از کلیه مراحل کار بازدید کردند.

نقوی‌حسینی تاکید کرد: این سایت هسته‌یی عظمت کار دانشمندان ایرانی را نشان می‌دهد به طوریکه بالای 90 درصد ساخت این سایت توسط متخصصان ایرانی انجام شده است، صنعت هسته‌یی بومی که باعث افتخار ملت و کشور است.

وی با بیان اینکه مسوولان سایت هسته‌یی فردو خواهان حمایت مجلس از فعالیت های هسته‌یی بودند، تاکید کرد: مجلس و کمیسیون امنیت با همه توان از فعالیت هسته‌یی جمهوری اسلامی حمایت می‌کند تا این سایت‌ها بتوانند نیازهای هسته‌یی کشور را به طور کامل تامین کنند.

نقوی‌حسینی در پایان گفت که قرار بود امروز اعضای کمیسیون از سایت هسته‌یی نطنز نیز بازدید داشته باشند که به دلیل نبود وقت کافی این بازدید در روز دیگری انجام می‌شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.