سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » 50 شهید و 120 جانباز در جریان جست و جوی پیکر شهدا...

50 شهید و 120 جانباز در جریان جست و جوی پیکر شهدا

چکیده :رئیس کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از شهادت و جانبازی ۱۷۰ نفر از اعضای تیم تفحص شهدا در جریان کشف پیکر شهیدان ایرانی خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار محمد باقرزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در شلمچه اظهار کرد: شهادت در گروه‌های تفحص شهدا آرزوی همه اعضاست و در جریان تفحص...


رئیس کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از شهادت و جانبازی ۱۷۰ نفر از اعضای تیم تفحص شهدا در جریان کشف پیکر شهیدان ایرانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار محمد باقرزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در شلمچه اظهار کرد: شهادت در گروه‌های تفحص شهدا آرزوی همه اعضاست و در جریان تفحص شهدای تحویل داده شده 50 نفر به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند.

وی دلیل شهادت این افراد را آلودگی مناطق تفحص شده عنوان کرد و گفت: وجود مین‌های خنثی نشده و آلودگی مناطق به مواد منفجره سبب شده تا بروز حوادث و شهادت اعضای کمیته تفحص شهدا رخ دهد.

رئیس کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حوادث زیادی که در این رابطه رخ می‌دهد افزود: بیش از 120 نفر نیز از اعضای گروه تفحص شهدا در حوادث جانباز شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در دفاع مقدس بسیاری از داشته‌های کنونی به اثبات رسید، گفت: در دفاع مقدس اقتدار و صلابت ایران اسلامی به اثبات رسید و دشمن متجاوز نیز به این قدرت اعتراف کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.