سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مجلس تخلفات بنیاد شهید را آخر پاییز گزارش می دهد...

مجلس تخلفات بنیاد شهید را آخر پاییز گزارش می دهد

چکیده : تاکنون به نتایج خوبی دست پیدا کرده‌ایم اما بر اساس قانون نمی‌توان تا زمان ارائه گزارش به صحن علنی مجلس در خصوص آن اظهار نظر یا جزئیاتی را عنوان کرد. ...


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از ارایه گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در اواخر پاییز خبر داد و گفت: اعضای کمیته درصدد هستند تا این پرونده هرچه زودتر بسته شود.

غلامعلی جعفرزاده‌ایمن‌آبادی در گفت ‌وگو با خانه ملت، با یادآوری تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، افزود: تاکنون به نتایج خوبی دست پیدا کرده‌ایم اما بر اساس قانون نمی‌توان تا زمان ارائه گزارش به صحن علنی مجلس در خصوص آن اظهار نظر یا جزئیاتی را عنوان کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: کمیته اقتصادی هیات تحقیق و تفحص بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار است هر چه زودتر نتایج خود را درباره مراحل این اقدام اعلام کند، اما با توجه به حجم کار و عمده مشکلاتی که وجود دارد به نظر می‌رسد تا 3 ماه آینده بررسی تحقیق و تفحص به طول انجامد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر جلسات پی در پی اعضای کمیته تحقیق و تفحص از بنیاد شهید تصریح کرد: آخرین جلسه این هیات هفته گذشته برگزار شد که هر یک از اعضا گزارشی از روند بررسی‌های خود را به هیات رئیسه کمیته گزارش دادند و مشکلات کارگروه‌ها نیز مورد بررسی قرار گرفت.

وی، درباره ارایه گزارش هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، یادآور شد: بر اساس زمان بندی‌های صورت گرفته باید ابتدای زمستان این گزارش به صحن علنی مجلس ارایه شود زیرا فرصت 6 ماهه این کمیته به اتمام می‌رسد.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی، در خصوص تمدید مجدد زمان تحقیق و تفحص از بنیاد شهید، افزود: اعضای این کمیته در صدد هستند تا پرونده تحقیق و تفحص از بنیاد شهید هر چه زودتر بسته شود بنابراین قرار نیست که درخواست تمدید زمان داده شود.

نماینده مردم رشت در مجلس نهم، با یادآوری همکاری محمدعلی شهیدی رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قرار است چهارشنبه هفته جاری ( 10 مهر) اعضای فراکسیون ایثارگران جلسه‌ای را با حضور وی برگزار کنند که یکی از محورهای گفت وگو در این جلسه به تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و چگونگی روند آن اشاره دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، افزود: مشکلات جانبازان در زمینه تامین دارو و خدمات ارایه شده به آن‌ها از دیگر محورهای جلسه فراکسیون ایثارگران مجلس با شهیدی خواهد بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.