سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » گزارش مهر از بازار ارز: بعد از تحرکات گروه فشار در حاشیه استقبال از روحانی قیمت ارز ...

گزارش مهر از بازار ارز: بعد از تحرکات گروه فشار در حاشیه استقبال از روحانی قیمت ارز بالا رفت

چکیده :همزمان با بازگشت روحانی از سفر نیویورک و در حالی که پیش بینی کارشناسان بازار ارز کاهش قیمت بعد از گفت و گوی روسای جمهوری ایران و امریکا بود، خبرگزاری مهر گزارش داده است که امروز هر چند قیمت ها شکسته شده بود ، ولی بعد از تحرکات گروه فشار در حاشیه استقبال از رییس جمهور در مهر آباد قیمت ها بار دیگر صعود کردند....


همزمان با بازگشت روحانی از سفر نیویورک و در حالی که پیش بینی کارشناسان بازار ارز کاهش قیمت بعد از گفت و گوی روسای جمهوری ایران و امریکا بود، خبرگزاری مهر گزارش داده است که امروز هر چند قیمت ها شکسته شده بود ، ولی بعد از تحرکات گروه فشار در حاشیه استقبال از رییس جمهور در مهر آباد قیمت ها بار دیگر صعود کردند.

قیمت ارز که صبح امروز شنبه در نخستین واکنش به تحولات سیاسی در حاشیه اجلاس سالانه سازمان ملل متحد در آمریکا، با ریزش قیمتها هفته را آغاز کرده بود، از ظهر امروز دوباره افزایش یافت.

به گزارش مهر، قیمت انواع ارز که صبح امروز شنبه در نخستین واکنش به تحولات سیاسی در حاشیه اجلاس سالانه سازمان ملل متحد در آمریکا، کاهش یافته بود، از ظهر امروز دوباره افزایش یافته است.

قیمت دلار که روز پنجشنبه 3055 تومان بود، امروز صبح در بازار تا 2965 تومان کاهش یافت اما از ظهر امروز بنا به دلایلی، با افزایش مواجه شده و به بیش از 3000 تومان رسیده است.

در حال حاضر نرخ فروش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار 955 هزار تومان، طرح قدیم 950 هزار تومان، نیم سکه 500 هزار تومان، ربع سکه 310 هزار تومان و گرمی 200 هزار تومان اعلام شد.

همچنین نرخ هر گرم طلای زرد 18 عیار در بازار داخلی 97 هزار و 300 تومان و نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1337 دلار است.

در همین حال، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش 3020 تومان، هر یورو 4050 تومان، هر پوند را 4820 تومان و هر درهم امارات را 820 تومان اعلام کردند.

اواخر هفته گذشته قیمت سکه و ارز در بازار که روند کاهشی را تجربه می‌کرد، ناگهان با اظهارات نسنجیده رئیس کل بانک مرکزی ( قیمتها در بازار به کف رسید) مواجه و سپس با روند افزایشی روبرو شد و نرخ دلار از کمتر از 2900 تومان به بیش از 3000 تومان افزایش یافت.

امروز نیز ، هر چند قیمت ها شکسته شده بود ، ولی بعد از تحرکات گروه فشار در حاشیه استقبال از رییس جمهور در مهر آباد قیمت ها بار دیگر صعود کردند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.