سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » استقبال ولایتی و علی شمخانی از روحانی در مهرآباد...

استقبال ولایتی و علی شمخانی از روحانی در مهرآباد

چکیده :جمعی از جوانان، دانشجویان و دانش آموزان در حمایت از مواضع و سخنان رئیس جمهور در سفر به نیویورک مقابل پایون جمهوری در فرودگاه مهرآباد تجمع کردند....


رئیس‌جمهور در فرودگاه مهرآباد مورد استقبال رسمی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان که برای شرکت در شصت و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده بود، دقایقی پیش وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.

در این سفر، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور، محمدعلی نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهور، محمدرضا صادق مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهور، حسین فریدون، دستغیب نماینده مردم شیراز و مره صدق نماینده کلیمیان در مجلس، روحانی را همراهی کردند.

به گزارش ایسنا، در مراسم استقبال از روحانی در فرودگاه مهرآباد تهران،علی اکبر ولایتی مشاور عالی رهبری ،علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ، نوبخت سخنگوی دولت ،صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان ،قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و درمان ،واعظی وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات ،چیت چیان وزیر نیرو،فانی سرپرست وزارت آموزش و پرورش ،طیب‌نیا وزیر اقتصاد و امور دارایی ،توفیقی وزیر آموزش و پرورش ، جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،و الهام امین زاده معاون حقوقی رییس جمهور حضور داشتند.

حسن روحانی، همچنین پس از ورود به فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران به تشریح دستاوردهای سفر خود پرداخت.

همچنین مهر نوشت: جمعی از جوانان، دانشجویان و دانش آموزان در حمایت از مواضع و سخنان رئیس جمهور در سفر به نیویورک مقابل پایون جمهوری در فرودگاه مهرآباد تجمع کردند.

این در حالی است که سایت ریاست جمهوری با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است هیچ برنامه رسمی برای استقبال از رئیس جمهور در نظر گرفته نشده است.

در مقابل این تجمع حمایتی، برخی گروه های دانشجویی اعلام کردند که در مخالفت با گفت​وگوی تلفنی رئیس جمهور با اوباما به فرودگاه مهرآباد خواهند آمد و اعتراض خود را گفتگوهای هیات ایرانی اعزامی به نیویورک اعلام خواهند کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.