سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » استقبال مردمی از روحانی در فرودگاه مهرآباد/ پرتاب کفش توسط مخالفان سیاست های دولت ...
» گزارش تصویری

استقبال مردمی از روحانی در فرودگاه مهرآباد/ پرتاب کفش توسط مخالفان سیاست های دولت به ماشین رییس جمهور

چکیده :در کنار مردمی که برای استقبال از رییس جمهور در فرودگاه مهرآباد حاضر شده بودند تعدادی از دانشجویان منصوب به بسیج دانشگاه امام صادق و مالک اشتر نیز با تجمع و سر دادن شعار و پرتاب کفش و تخم مرغ، مخالفت خود را با سیاست های دولت در سفر به نیویورک و سازمان ملل اعلام کردند....


در کنار مردمی که برای استقبال از رییس جمهور در فرودگاه مهرآباد حاضر شده بودند تعدادی از دانشجویان منصوب به بسیج دانشگاه امام صادق و مالک اشتر نیز با تجمع و سر دادن شعار و پرتاب کفش و تخم مرغ، مخالفت خود را با سیاست های دولت در سفر به نیویورک و سازمان ملل اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، حسن روحانی، رییس جمهور کشورمان حدود ساعت 11 و نیم، در میان استقبال گرم مردمی با خواندن سرودهای “یار دبستانی” و “ای ایران” و شعارهای “خاتمی زنده باد روحانی پاینده باد”، “هاشمی زنده باد روحانی پاینده باد” و “اصلاحات زنده باد روحانی پاینده باد” از در پاویون فرودگاه مهرآباد وارد جمعیت شد.

تجمع کنندگان که از ساعت 9 صبح کم کم در فرودگاه حاضر شدند و علیرغم عدم اطلاع رسانی تعداد قابل توجهی بودند، در حمایت با روحانی که در ماشین سرباز به صورت ایستاده با مردم همراهی می کرد گوسفند قربانی کردند و وی را تا مسیری خارج از محوطه همراهی کردند و شعار روحانی روحانی تشکر تشکر و صل علی محمد بوی بهشتی آمد سر دادند.

بر اساس این گزارش در همین حال تعدادی از جوانان موسوم به بسیج دانشجویی مالک اشتر و امام صادق پیش از خروج روحانی از سالن فرودگاه به نماز جماعت ایستادند و پس از مشاهده ی رییس جمهور در اعتراض به سیاست های وی در سازمان ملل با تخم مرغ و کفش به ماشین روحانی حمله کرده و شعار مرگ بر منافق – مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سر دادند.

در حالی که مخالفان مانع عبور ماشین رئیس جمهور شدند نیروی انتظامی تلاش کرد راه را برای عبور رئیس جمهور باز کند و در این میان چندین نفر جلوی ماشین به زمین خوردند که با هدایت نیروی انتظامی و توقف ماشین رئیس جمهور حادثه ای پیش نیامد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.