سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تقدير عارف از صبوري زندانيان دربند و تدبير نظام در آزادی آنان/ عرب سرخی: در حد توان ...

تقدير عارف از صبوري زندانيان دربند و تدبير نظام در آزادی آنان/ عرب سرخی: در حد توان از دولت آقای روحانی حمایت کنیم

چکیده : رییس بنیاد امید ایرانیان با ستودن ایستادگی محبوسان و محصوران تصریح کرد: تحملی که زندانیان به خرج دادند و دوره ی سختی را با مقاومت طی کردند قابل تقدیر است. امیدواریم با توجه به برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری فضای همدلی ایجاد شده در کشور ادامه پیدا کند و دیگر زندانیان حوادث انتخابات سال 88 به آغوش خانواده بازگردند. ...


دکتر محمدرضا عارف روز گذشته در دیدارهایی جداگانه با فیض‌الله عرب سرخی و محسن امین‌زاده، دو تن از زندانیان سیاسی ای که هفته ی گذشته آزاد شده بودند ضمن اظهار خشنودی از آزادی زندانیان و آرزوی سلامتی برای آنها ابراز امیدواری کرد با توجه به برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری فضای همدلی ایجاد شده در کشور ادامه پیدا کند و دیگر زندانیان حوادث انتخابات سال 88 به آغوش خانواده بازگردند.

به گزارش خبرنگار کلمه، رییس بنیاد امید ایرانیان ضمن ستودن ایستادگی محبوسان و محصوران تصریح کرد: تحملی که زندانیان به خرج دادند و دوره ی سختی را با مقاومت طی کردند قابل تقدیر است.

وی همچنین از تدبیر بزرگان و مسئولان ارشد نظام که زمینه آزادی برخی زندانیان سیاسی را فراهم کردند تشکر و قدردانی کرد.

در این دیدار فیض‌الله عرب سرخی از مدیران دولت اصلاحات با ارزشمند توصیف کردن اقدام محمدرضا عارف در انتخابات ریاست جمهوری عمل وی را باعث همگرایی نیروهای اصلاح‌طلب قلمداد کرد.

عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی گفت: با توجه به اینکه مجموعه اقداماتی مانند کناره گیری شما از انتخابات و حمایت اصلاح طلبان و فعالان سیاسی از آقای روحانی که در این ایام انجام شد قابل پیش بینی نبود، نتیجه ی غیر قابل پیش بینی ای مانند پیروزی آقای روحانی را به بار آورد.

عرب سرخی همچنین تاکید کرد که با توجه به شرایط کشورهمه باید در حد توانمان از آقای روحانی و دولت وی حمایت کنیم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.