سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اینجا محل حصر مهدی کروبی است: بزرگراه صدر، رو به روی مسجد کربلا...

اینجا محل حصر مهدی کروبی است: بزرگراه صدر، رو به روی مسجد کربلا

چکیده :بعلت اینکه پنجره های این ساختمان با کرکره های آهنی پوشانده شده، آقای کروبی از دسترسی به نور طبیعی محروم بوده و نگرانی ها پیرامون شرایط جسمی وی بسیار شدت گرفته است. کمتر از دو ماه قبل آقای کروبی برای انجام برخی آزمایشات پزشکی و انجام مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شده بود. همزمان در همان ایام نیز میرحسین موسوی به بیمارستان برای انجام امور درمانی منتقل و چند روزی در بیمارستان بستری شده بود....


پس از آنکه عکسی از محل حصر خانگی مهدی کروبی در فضای مجازی منتشر شد، سایت سحام نزدیک به این رهبر جنبش سبز با تایید این عکس نوشت:
اکنون مراحل درمانی آقای کروبی در همین ساختمان در حال پیگیری است.

آقای کروبی مدت هاست به تنهایی در این ساختمان که یکی از خانه های امن وزارت اطلاعات محسوب می شود٫ حبس است و همانطور که پیشتر گفته شده٫ خانواده آقای کروبی بارها خواستار انتقال این زندانی سیاسی قبل و پس از انقلاب به منزل خودش در منطقه جماران شده اند.

بعلت اینکه پنجره های این ساختمان با کرکره های آهنی پوشانده شده، آقای کروبی از دسترسی به نور طبیعی محروم بوده و نگرانی ها پیرامون شرایط جسمی وی بسیار شدت گرفته است. کمتر از دو ماه قبل آقای کروبی برای انجام برخی آزمایشات پزشکی و انجام مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شده بود. همزمان در همان ایام نیز میرحسین موسوی به بیمارستان برای انجام امور درمانی منتقل و چند روزی در بیمارستان بستری شده بود.

در حالی ۹۵۰ روز از حبس وحصر آقایان مهدی کروبی و میرحسین موسوی و نیز خانم رهنورد سپری می شود که خبرهایی از ارجاع پرونده این سه زندانی سیاسی به شورای امنیت ملی منتشر شده بود.

در توضیح عکسی که در فضای مجازی منتشر شد آمده است: هر روزه تردد زیادی از بزرگراه صدر صورت می گیرد. همانگونه که در عکس نیز هویداست، ماشینهایی در حال تردد از بزرگراه صدر، روبروی “مسجد کربلا” هستند، فارغ از اینکه بدانند در طبقه سوم ساختمان سفید رنگ روبروی مسجد، فردی در حصر است که افشاگر جنایتی بنام “جنایت کهریزک” بود و تا آخرین لحظه برای احقاق و دفاع از حقوق مردم ایستادگی کرد و حاضر به معامله با حکومت نشد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.