سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سعید لیلاز: فسادهای مالی دولت دهم یك غارت سازمان یافته است...

سعید لیلاز: فسادهای مالی دولت دهم یك غارت سازمان یافته است

چکیده :به دنبال افشای حیف و میل های دولت احمدی نژاد خصوصا در دو ماه پایانی دولت دهم، سعید لیلاز می گوید:افشاگری‌های اقتصادی این روز‌ها را نمی‌توان تخلف نامید بلکه یک فساد فراگیر است که تا اعماق اجزا و ریشه‌های دولت پیشین نفوذ پیدا کرده است. ...


به دنبال افشای حیف و میل های دولت احمدی نژاد خصوصا در دو ماه پایانی دولت دهم، سعید لیلاز می گوید:افشاگری‌های اقتصادی این روز‌ها را نمی‌توان تخلف نامید بلکه یک فساد فراگیر است که تا اعماق اجزا و ریشه‌های دولت پیشین نفوذ پیدا کرده است.

سردبیر روزنامه توقیف شده سرمایه بیان کرد: فساد اقتصادی در زمان محموداحمدی‌نژاد به سطح بالای خود از بعد از انقلاب تاکنون رسیده است.

به گزارش ایلنا، وی دو عامل استبداد در سیاست و دولتی شدن اقتصاد را عامل اصلی فساد اقتصادی دانست و گفت: در صورتی که با فساد‌ها جناحی برخورد شود امکان ریشه کن شدن فساد در کشور وچود ندارد.

این فعال سیاسی، فسادهای مالی اخیر را غارت سازمان یافته نامید و ادامه داد: تا زمانی که دموکراسی و فعالیت آزاد احزاب و مطبوعات در کشور به معنای واقعی حاکم نشود و سهم دولت از اقتصاد کاهش پیدا نکند شاهد فسادهای مالی خواهیم بود.

لیلاز در پایان تاکید کرد: نمی‌توان افشاگری‌های اقتصادی را تخلف نامید بلکه هرکدام از این‌ها یک فساد فراگیر هستند که باید به آن پرداخته شود تا جلوی تکرار چنین فسادهایی در آینده گرفته شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.