سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کاهش زمان تبعيد سيد احمدرضا احمدپور از ۱۰ سال به دو سال...

کاهش زمان تبعيد سيد احمدرضا احمدپور از ۱۰ سال به دو سال

چکیده :احمدرضا احمدپور روحانی منتقد و وبلاگ نویس و از اعضای جبهه مشارکت در آخرین محکومیت خود در سال ۹۰ به سه سال حبس در تبعید در زندان سپیدار اهواز و ده سال تبعید در شهر ایذه محکوم شده بود....


دت زمان تبعيد سيد احمدرضا احمدپور روحانی تبعید شده به ایذه، از ده سال به دو سال تقلیل یافت.

به گزارش جرس، وی در توضیح روند کاهش حکم خود می گوید: “زماني كه از سوي دادسراي وي‍ژه روحانيت قم و اهواز به نيروي انتظامي شهرستان ايذه (محل تبعيد) براي گذراندن 10 سال تبعيد در ايذه معرفي شدم؛ به استناد مواد قانون جديد مجازات اسلامي كه حداكثر مدت مجازات تكميلي (مثل تبعيد) را دو سال تعيين كرده يك لايحه اعتراضيه نوشتم و خواستم تا اين قانون در حق اينجانب اعمال گردد، خوشبختانه دادگاه مربوطه پس از بررسي مطابق قانون عمل كرد و راي صادر كرد مبني بر تقليل 10 سال تبعيد به دو سال و به نيروي انتظامي ايذه نيز ابلاغ گرديد.

احمدرضا احمدپور روحانی منتقد و وبلاگ نویس و از اعضای جبهه مشارکت در آخرین محکومیت خود در سال ۹۰ به سه سال حبس در تبعید در زندان سپیدار اهواز و ده سال تبعید در شهر ایذه محکوم شده بود.

احمد رضا احمدپور که در سال ۸۸ نیز به یک سال حبس محکوم شده بود، بعد از اتمام محکومیت خود به دلیل نوشتن نامه به سازمان ملل و اعتراض به شیوه دادگاه ویژه روحانیت مجددا محکوم شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.