سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

نوبخت: بنزین گران نمی شود

چکیده :نوبخت با تاکید بر تلاش مضاعف برای برنامه‌ریزی و بهبود معیشت مردم در ۱۰۰ روز اول کاری دولت تدبیر و امید گفت: در قانون بودجه افزایش ۳۸ درصدی قیمت سوخت به دولت اعلام شد ولی دولت تصمیم گرفته ریالی هم بر قیمت سوخت اضافه نکند تا فشار اقتصادی بر مردم تحمیل...


محمدباقر نوبخت در جمع نمازگزاران در مصلی امام خمینی (ره) رشت با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت، خدمتگزاران مردم در دولت تدبیر و امید تصمیم گرفتند تا امروز با یک برنامه‌ریزی منسجم در مراسم عبادی-سیاسی جمعه شرکت کرده و ارادت خود را به مردم ابراز کنند.

سخنگوی دولت با اشاره به وظیفه ذاتی دولت برای استیفای حقوق ملی گفت: پیشرفت و توسعه ایرانی اسلامی با برنامه‌ریزی دقیق بودجه‌بندی و نظارت بر مدیریت کشور محقق می‌شود.

به گزارش تسنیم، معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز بسیجیان، سپاهیان و مردم در مقابل دشمن متحد شده‌اند اظهار کرد: مقاومت اقتصادی در برابر دشمن استراتژی دولت و ملت است.

وی با بیان اینکه این نظام مرهون خون شهدا، رهبری امام راحل و رهبری است خاطرنشان کرد:‌ مقاومت اقتصادی راه مقابله با تحریم‌های اقتصادی دشمن بوده و اینجانب سرباز کوچکی برای مقابله با تهاجم اقتصادی دشمن هستم.

نوبخت با اشاره به برنامه‌ریزی دولت تدبیر و امید گفت: برنامه‌ریزی مناسب برای معیشت مردم در دستور کار دولت بوده و خدمتگزاران مردم بدون فوت وقت کار را آغاز کرده و شاهد بودیم که کابینه نیز علیرغم فرصت دو هفته‌ای رئیس‌جمهور همان روز اول معرفی شد.

وی با تاکید بر تلاش مضاعف برای برنامه‌ریزی و بهبود معیشت مردم در ۱۰۰ روز اول کاری دولت تدبیر و امید گفت: در قانون بودجه افزایش ۳۸ درصدی قیمت سوخت به دولت اعلام شد ولی دولت تصمیم گرفته ریالی هم بر قیمت سوخت اضافه نکند تا فشار اقتصادی بر مردم تحمیل نشود.

وی با اشاره به قانون بودجه و جذب ۲۱۰ هزار میلیارد تومان درآمد افزود: با توجه به بودجه سه‌دوازدهم نمی‌توان این میزان را در سال محقق کرد و در همین راستا لایحه اصلاحی بودجه با هدف ثبات اقتصادی به مجلس ارائه

وی تصریح کرد: برای نخستین بار بودجه قبل از ۱۵ آذر به مجلس ارائه می‌شود و نمایندگان مردم و دولت با همت خود کاری جدید را آغاز خواهند کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.