سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی لاریجانی: همه گروه ها و تفکرات را به رسمیت نشناسیم کشور با مشکل رو به رو می شود...
» ایرنا و روزنامه ایران به بولتن تبدیل شده

علی لاریجانی: همه گروه ها و تفکرات را به رسمیت نشناسیم کشور با مشکل رو به رو می شود

چکیده :لاريجاني با تاكيد بر اين كه جريان‌هاي سياسي بايد يكديگر را به رسميت بشناسند، تصريح كرد: اگر اين مهم محقق نشود در كشور دچار مشكل مي‌شويم؛ همان‌گونه كه در جهان اسلام گروه‌هايي همچون طالبان، وهابيت و فرقه‌هاي تكفيري به دليل اين كه غير از خودشان كسي را به رسميت نمي‌شناسند، مشكل‌آفرين شده‌اند. ...


رئيس مجلس شوراي اسلامي و نماينده قم در نشستي با اصحاب رسانه استان قم گفت: خبرگزاري جمهوري اسلامي و روزنامه ايران به بولتن تبديل شده‌اند.

به گزارش خبرگزاري ابنا، وي بااشاره به سخنان سردبير روزنامه ايمان قم مبني بر قانون‌‌شكني روزنامه‌هاي سراسري در چاپ آگهي نامه در قم، از مسئولان اداره كل ارشاد استان قم خواست با رعايت قانون، در رفع مشكلات رسانه‌ها و خبرنگاران محلي كوشا باشند و اضافه كرد: اصحاب رسانه بايد احساس نشاط كنند و مسئولان ارشاد نيز بايد به جاي كارهاي تزئيني – مانند ايجاد موزه مطبوعات قم – به مشكلات اصلي رسانه‌ها و خبرنگاران بپردازند.

لاريجاني سپس بااشاره به سخنان مسئول دفتر خبرگزاري ايرنا در قم كه از ركود و افول اين خبرگزاري گلايه داشت گفت: هر خبرگزاري در ابتدا خودش بايد مراقب روند كاري خود باشد. وقتي خبرگزاري جمهوري اسلامي و روزنامه ايران با انتشار تهمت و ناسزا به ديگران، جايگاه خود را از خبرگزاري و روزنامه رسمي كشور به يك بولتن تنزل مي‌دهند. نتيجه آن وضعيت فعلي است.

وي افزود: روزنامه ايران را خود من در زماني كه وزير ارشاد بودم تاسيس كردم تا روزنامه رسمي كشور باشد. از انقلاب و نظام دفاع كند. و همه گروه‌ها و جناح‌ها را دربربگيرد؛ ولي اين روزنامه و نيز خبرگزاري ايرنا با تغيير آن روند، به وضعيت فعلي دچار شدند.

لاريجاني با تاكيد بر اين كه جريان‌هاي سياسي بايد يكديگر را به رسميت بشناسند، تصريح كرد: اگر اين مهم محقق نشود در كشور دچار مشكل مي‌شويم؛ همان‌گونه كه در جهان اسلام گروه‌هايي همچون طالبان، وهابيت و فرقه‌هاي تكفيري به دليل اين كه غير از خودشان كسي را به رسميت نمي‌شناسند، مشكل‌آفرين شده‌اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.