سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » صدیقی: سخنان حضرت ولی امر مسلمین مانند گفته های اهل بیت می درخشد...

صدیقی: سخنان حضرت ولی امر مسلمین مانند گفته های اهل بیت می درخشد

چکیده :مبالغه و غلو در مورد رهبری تاکنون بارها از سوی صدیقی عنوان شده و برخوردی هم با او نشده است. چندی پیش صدیقی امام جمعه موقت تهران با این ادعا که آیت الله خامنه ای بارها خدمت امام زمان رسیده است به نقل از یکی از روحانیون گفت: «آقای خامنه‌ای گوهر پاکی است… به همین دلیل مکرر خدمت حضرت تشرف داشته است، ولی نشناخته». سال بعد ایشان گفت: «طوبی للخامنه‌ای! طوبی له. وجود مبارک امام زمان ـ‌ارواحنا فداه‌ـ در عرفات با اسم ایشان را دعا می‌کرد». وی مدعی می شود که «در مدرسه حجتیه که آقا هم در آنجا حجره داشتند، در همان ایام به آقا گفته بودند که شما در آینده رئیس این مملکتید!»...


بعد از جوسازی افراطیون مجلس و اقتدارگرایان علیه سه وزیر پیشنهادی کابینه یازدهم خطیب جمعه موقت تهران مدعی شد که این اظهارات پیام ملت مومن و مجلس درباره سه وزارتخانه مهم علوم تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش و ورزش و جوانان است و از رئیس جمهور خواست که هر چه زودتر تکلیف این سه وزارتخانه را مشخص کند.

به گزارش مهر، کاظم صدیقی در خطبه های نماز جمعه امروز تهران با اشاره به دیدار اعضای دولت با رهبری در هفته دولت اظهار کرد: در دیداری که اعضای دولت یازدهم با رهبر معظم انقلاب داشته اند، حضرت ولی امر مسلمین مطالب بسیار باارزشی را بیان کردند که این گفته ها بسان سخنان اهل بیت(ع) می درخشد و برگرفته از آیات و روایات است.

مبالغه و غلو در مورد رهبری تاکنون بارها از سوی صدیقی عنوان شده و برخوردی هم با او نشده است. چندی پیش صدیقی امام جمعه موقت تهران با این ادعا که آیت الله خامنه ای بارها خدمت امام زمان رسیده است به نقل از یکی از روحانیون گفت: «آقای خامنه‌ای گوهر پاکی است… به همین دلیل مکرر خدمت حضرت تشرف داشته است، ولی نشناخته». سال بعد ایشان گفت: «طوبی للخامنه‌ای! طوبی له. وجود مبارک امام زمان ـ‌ارواحنا فداه‌ـ در عرفات با اسم ایشان را دعا می‌کرد». وی مدعی می شود که «در مدرسه حجتیه که آقا هم در آنجا حجره داشتند، در همان ایام به آقا گفته بودند که شما در آینده رئیس این مملکتید!»

در همین حال صدیقی در مورد دولت اضافه کرد: در این راستا کسانیکه با سلایق مختلف در دولت یازدهم حضور می یابد در ارتباط با هر جریانی که باشم، باید بدانم متن اصلی حضور در دولت اسلامی خدمت به مردم است و مابقی مطالب همه در حاشیه قرار دارد.

خطیب جمعه موقت تهران با قدردانی از رئیس جمهور و مجلس شورای اسلامی که در اسرع وقت کابینه را معرفی کرده و بدون تعلل وزیران را انتخاب کرده اند، گفت: انتظار ما تکمیل کابینه از سوی رئیس جمهور است، دولت حتما پیام مجلس را که پیام همه مردم بود، دریافت کرده است. دانشگاه ها، آموزش و پرورش و محیط ورزش که مرتبط با جوانان است سه وزیر مناسب می خواهد که توقع مردم مومن و مجلس را برآورده کرده و هیچ گروهی روی آنها حساسیت نداشته باشد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.