سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علم الهدی خطاب به بسیجیان: نگذارید آموزش و پرورش را لاییک ها مصادره کنند/ روحانی فق...

علم الهدی خطاب به بسیجیان: نگذارید آموزش و پرورش را لاییک ها مصادره کنند/ روحانی فقط 50.7 درصد رای دارد

چکیده :در حالی که تعداد زیادی از معلمان خواستار وزارت نجفی بودند، امام جمعه مشهد مدعی است: فرهنگيان بسيجي كشور نبايد اجازه بدهند جريان هاي لائيك و موسسان فتنه 88 تحولات سياسي كشور را به نفع خودشان مصادره كنند و آموزش و پرورش را در اختيار بگيرند. ...


در حالی که تعداد زیادی از معلمان خواستار وزارت نجفی بودند، امام جمعه مشهد مدعی است: فرهنگيان بسيجي كشور نبايد اجازه بدهند جريان هاي لائيك و موسسان فتنه 88 تحولات سياسي كشور را به نفع خودشان مصادره كنند و آموزش و پرورش را در اختيار بگيرند.

به گزارش مهر، احمد علم الهدي ظهر سه شنبه در مراسم اختتاميه نهمين همايش سراسري مديران كانون ها و اعضاي شوراي سازمان بسيج فرهنگيان كشور در مشهد بيان كرد: شما امروز به بركت وجود امام رضا(ع) در مشهد حضور يافته ايد و الان كه قصد بازگشت به شهر و ديارتان را داريد بايد به رسالتان در باره نظام و انقلاب عمل كنيد.

وي خطاب به فرهنگيان بسيجي حاضر در همايش تاكيد كرد: شما به عنوان يك بسيجي پاي اين انقلاب بايستيد و براي ولايي باقي ماندن اين نظام تلاش كنيد و اين مهمترين رسالت شما محسوب مي شود.

عضو مجلس خبرگان رهبري با اشاره به انتخابات رياست جمهوري گفت: انتخاب رئيس جمهور محترم از اين نظر اهميت دارد كه ايشان منصوب رهبری هستند و گرنه اگر بخواهيم به ميزان راي ايشان توجه كنيم خواهيم ديد ايشان فقط 50.7 درصد آراء را بدست آورده اند و عده زيادي از مردم به رئيس جمهور منتخب راي نداده اند.

وي تصريح كرد: آن چيزي كه دشمنان آن را هدف گرفته اند ستون خيمه انقلاب يعني ولايت فقيه و رهبر مظعم انقلاب اسلامي است.

علم الهدي با اشاره به حوادث سال 88 گفت: كساني كه در فتنه 88 به خيابان آمده و اردو كشي خياباني به راه انداختند مدعي بودند در انتخابات تقلب صورت پذيرفته است اما اين ادعايشان فقط براي حمله كردن به رهبري بود و گرنه به جاي شعار بر ضد ايشان شعار مرگ بر احمدي نژاد سر مي دادند چون بر فرض هم كه تقلبي صورت گرفته بود برنده انتخابات بايد مورد هجمه واقع مي شد نه ستون خيمه انقلاب، و همين مسئله نشان مي دهد ادعاي دروغين تقلب فقط براي ايجاد بهانه ا ي براي حمله كردن به رهبري و ولايت فقيه بوده است.

وي افزود: حالا با توجه به تحولات سياسي كه در كشور بوقوع پيوسته برخي از جريانات سياسي فكر مي كنند براي آنها فرصتي ايجاد شده تا بتوانند وارد حوزه هاي مهم اجتماعي و سياسي نظام شوند و از آن طريق به نظام ضربه بزنند.

امام جمعه مشهد تاكيد كرد: يكي از مهم ترين اين حوزه ها و نهادهاي كشور آموزش و پرورش است كه يك سلسله جريان هاي سياسي مي خواهند وارد اين حوزه شده و آن را به نفع خودشان مصادره كنند.

وي خطاب به فرهنگيان بسيجي اظهار كرد: شما نبايد اجازه بدهيد جريان هاي لائيك و موسسان فتنه 88 تحولات سياسي كشور را به نفع خودشان مصادره كنند و آموزش و پرورش را در اختيار خودشان بگيرند.

علم الهدي افزود: فرهنگيان بسيجي بايد جريان هاي سياسي را شناسايي كنند و اجازه ندهند اينگونه اتفاقات رخ بدهد.

وي گفت: 34 سال است نظام ولايي ما سرپا ايستاده و از اين پس هم دشمنان نخواهند توانست كاري را از پيش ببرد.

عضو مجلس خبرگان رهبري با اشاره به تفاوت عمده بين بيسجيان و افراد ارزشي با افراد غير ارزشي ابراز كرد: غير ارزشي ها فقط تا پاي شكم و شهوتشان سر حرفشان مي ايستند اما نيروهاي ارزشي و بسيجي تا پاي جانشان از عقيده شان دفاع مي كنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.