سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نوه امام: میرحسین موسوی در کابوس‌هایشان و در قلب میلیون‌ها ایرانی…...

نوه امام: میرحسین موسوی در کابوس‌هایشان و در قلب میلیون‌ها ایرانی…

چکیده :مردی که حقیقت را فدای مصلحت نکرد... امروز بیشتر از همیشه به اهمیت تو پی بردم..‌. ای کاش کسی پیدا می‌شد که عطای وزارت را به لقایش می‌بخشید و حقیقت را می‌گفت. امروز بیشتر از همیشه به مظلومیت تو پی بردم. موسوی در تنفیذ، تحلیف، کنفرانس روحانی، در کابوس‌هایشان و خلاصه موسوی در قلب میلیون‌ها ایرانی......


پس از هجمه‌ها، توهین‌ها و اتهام زنی‌هایی که این روز‌ها نسبت به میرحسین موسوی، نخست وزیر امام صورت می‌گیرد، زهرا اشراقی نوه امام خمینی در مطلبی در صفحه شخصی خود در فیس بوک درباره ی میرحسین موسوی نوشت: «مردی که حقیقت را فدای مصلحت نکرد… امروز بیشتر از همیشه به اهمیت تو پی بردم..‌. ای کاش کسی پیدا می‌شد که عطای وزارت را به لقایش می‌بخشید و حقیقت را می‌گفت. امروز بیشتر از همیشه به مظلومیت تو پی بردم. موسوی در تنفیذ، تحلیف، کنفرانس روحانی، در کابوس‌هایشان و خلاصه موسوی در قلب میلیون‌ها ایرانی…»

در روزهای اخیر و طی رای اعتماد نمایندگان به وزرای پیشنهادی حسن روحانی، بعضی از نماینده گان فرصت را فراهم دیدند تا هرآنچه می‌خواهند را نثار نخست وزیر امام و یارانش کنند. آن‌ها بار‌ها وزرای پیشنهادی را خطاب قرار دادند که چرا در ستاد موسوی فعالیت می‌کردند و از نقش خود در «فتنه» بگویند. در واقع حضور در ستاد میرحسین موسوی و مهدی کروبی بهانه‌ای است تا وزرای پیشنهادی روحانی مورد سوال قرار گیرند و از سوی دیگر نسبت به یاران دیرین امام عقده گشایی شود.

اما خانواده امام و یادگاران او که در این مدت، بارها نشان دادند که نخست وزیر دوران دفاع مقدس را تنها نمی‌گذارند، در این روزهای سخت نیز از او حمایت می‌کنند و زهرا اشراقی نیز پس از جلسه ی رای اعتماد کابینه و در حالی که بارها انگشت اتهام به سمت میرحسین موسوی نشانه رفته بود و در شرایطی که وی حتی فرصت پاسخگویی به اتهام ها را ندارد، با انتشار عکس میرحسین موسوی جای او را در روزهای پر دروغ و فریب خالی دانسته است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.