سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفنی عبدالله نوری، بیت آیت الله طالقانی و آیت الله منتظری با خانواده میرحسین...

تماس تلفنی عبدالله نوری، بیت آیت الله طالقانی و آیت الله منتظری با خانواده میرحسین موسوی

چکیده :حجت الاسلام والمسلمین عبدالله نوری، اعظم طالقانی و عروس مرحوم آیت الله العظمی منتظری در تماس هایی جداگانه با خانواده ی میرحسین موسوی جویای احوال و شرایط وی پس از بازگشت از بیمارستان به زندان خانگی شدند....


حجت الاسلام والمسلمین عبدالله نوری، اعظم طالقانی و عروس مرحوم آیت الله العظمی منتظری در تماس هایی جداگانه با خانواده ی میرحسین موسوی جویای احوال و شرایط وی پس از بازگشت از بیمارستان به زندان خانگی شدند.

به گزارش کلمه، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله نوری در تماس تلفنی با دختران میرحسین و رهنورد ضمن آرزوی رفع هر چه زودتر حصر و ایجاد گشایش در امور، از احوال نخست وزیر دوران دفاع مقدس و آخرین شرایط جسمی وی جویا شد.

همچنین اعظم طالقانی، دختر مرحوم آیت الله طالقانی نیز در تماسی دیگر با خانواده ی میرحسین ضمن آرزوی سلامتی برای همراهان در حصر جنبش سبز در جریان آخرین وضعیت میرحسین موسوی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، زهرا ربانی املشی، عروس آیت الله العظمی منتظری نیز در تماسی جداگانه به دختران رهنورد و میرحسین جویای احوال و وضعیت آنان قرار گرفته و ضمن دلجویی از خانواده ی  آنان برای هر چه زودتر تمام شدن شرایط فعلی و آزادی محصورین و محبوسین دعا کردند.

میرحسین موسوی هفته ی گذشته به منظور انجام معاینات پزشکی و طی کردن بخشی از فرایند درمان در بیمارستان بستری شده بود، پس از بررسی آزمایشات و معاینات و تایید پزشکان مبنی بر سلامت جسمی به زندان خانگی خود در کوچه اختر منتقل شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.