سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رییس کمیسیون اصل 90: رسایی از کمیسیون رفت چون اهل کار نبود و به مبارزه با فساد اعتقاد...

رییس کمیسیون اصل 90: رسایی از کمیسیون رفت چون اهل کار نبود و به مبارزه با فساد اعتقادی نداشت

چکیده :بدنبال استعفای حمید رسایی از کمیسیون اصل نود، رییس کمیسیون اصل نودم مجلس گفت: آقای رسایی 6 ماه است تقاضای انتقال از کمیسیون اصل 90 را دارد و علتش هم این است که اهل کار نیست و به یکی از کارهایی که به وی محول شده عمل نکرده است.رسایی ادعا کرده بود که در اعتراض به بزنامه دولت یازدهم استعفا داده است! ...


بدنبال استعفای حمید رسایی از کمیسیون اصل نود، رییس کمیسیون اصل نودم مجلس گفت: آقای رسایی 6 ماه است تقاضای انتقال از کمیسیون اصل 90 را دارد و علتش هم این است که اهل کار نیست و به یکی از کارهایی که به وی محول شده عمل نکرده است.

رسایی ادعا کرده بود که در اعتراض به بزنامه دولت یازدهم استعفا داده است!

محمد علی پورمختار درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مسولیت مبارزه با مفاسد اقتصادی را به آقای رسایی محول کردیم افزود: ایشان ادعای سیاسی و رسانه ای اش بسیار بیشتر از کار و عملکردی است که باید داشته باشد به همین دلیل تقاضا دارد از کمیسیون برود اما امروز دلیلی آورده که من فکر می کنم سیاسی و غیر صادقانه است.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس با تاکید بر این که دلیل رسایی برای خروج از کمیسیون قانع کننده و منطقی نیست گفت: به آقای رسایی اجازه نمی دهم از کمیسیون برود و باید بماند و پاسخگوی پرونده های مبارزه با مفاسد اقتصادی باشد.

وی با تاکید بر این که رسایی اعتقادی به مبارزه با فساد ندارد افزود: در جلسه ای که خارج از مجلس برگزار کردیم همه نمایندگان و وزرا را دعوت کردیم بیایند و صحبتهایشان را مطرح کنند و این هیچ ایراد قانونی و عرفی ندارد و معمول بوده و بیشتر روسای کمیسیون ها این دعوت را داشته اند.

رییس کمیسیون اصل نود مجلس در این باره که آقای باهنر از نمایندگان خواسته اینگونه جلسات را در داخل مجلس برگزار کنند نیز به خانه ملت گفت: بله آقای باهنر چنین درخواستی داشته و تاکید کرده اند از این به بعد جلسات داخل مجلس باشد.

گفتنی است درجلسه علنی امروز مجلس رسایی با بیان اینکه از معدودی از همکاران گلایه دارم که برخی جلسات را در رستوران ها و برخی مجامع عمومی گرفته اند، گفت: به یکی از روسای کمیسیون های نظارتی که به خود وی نیز گفتم که پشت تریبون خواهم گفت اعتراض دارم و به همین دلیل از کمیسیون اصل نود مجلس استعفا داده وبه کمیسیون دیگری می روم.

در این راستا باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به نمایندگان مجلس گفت: جلسات بیرون از مجلس با اعضای دولت یازدهم را تعطیل کنید چرا که مجلس به اندازه کافی، فضا برای گفت وگو و بحث دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.