سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پشت پرده برخی فشارها برای جلوگیری از رای آوردن وزیران پیشنهادی نفت و علوم...

پشت پرده برخی فشارها برای جلوگیری از رای آوردن وزیران پیشنهادی نفت و علوم

چکیده :همچنان که در روزهای گذشته شاهد حمله برخی رسانه های افراطی به وزرای پیشنهادی نفت و علوم بودیم، امروز نیز برخی نمایندگان جریان افراطی این دو وزیر را هدف قرار دادند. دو وزرات خانه ای که گفته می شود نگرانی زیادی در مورد فاش شدن مفاسد و رانت خواری های متعددی که در سال های گذشته در آن ها روی داده وجود دارد....


کلمه – گروه خبر: همچنان که در روزهای گذشته شاهد حمله برخی رسانه های افراطی به وزرای پیشنهادی نفت و علوم بودیم، امروز نیز برخی نمایندگان جریان افراطی این دو وزیر را هدف قرار دادند. دو وزرات خانه ای که گفته می شود نگرانی زیادی در مورد فاش شدن مفاسد و رانت خواری های متعددی که در سال های گذشته در آن ها روی داده وجود دارد.

به گزارش کلمه، نگرانی ازفاش شدن  پشت پرده آن چه در وزارت نفت روی داده به قدری زیاد است که از هفته ها پیش یکی از مقامات عالی از روحانی خواسته است، سردار قاسمی وزیر نفت دولت احمدی نژاد را در همین سمت حفظ کند، گفته می شود برخی نهادهای خاص هم در پی حفظ قاسمی هستند.

امروز پیرموذن نماینده اردبیل در صحن علنی مجلس از برخی مفاسد موجود در وزارت خانه ها در چند سال اخیر گفت :« اختلاس‌ها و سوءاستفاده‌های چند سال اخیر و ویژه خواری‌ها باعث شده که در این چند سال بنیاد بسیاری از چیزها را نابود کنند، کار کسانی است که به اسم مبارزه با فتنه، فتنه قم را به وجود آوردند، از اسلام و انقلاب سوءاستفاده کردند و فقر و فساد و بیکاری حاصل از عملکرد آنها را امروز در جامعه می‌بینید.» وی همچنین گفت که یکی از نزدیکان جریان افراطی به ربیعی وزیر پیشنهادی کار پیشنهاد داده که در ازای پرداخت 50 میلیارد تومان مدیریت شستا را به دست گیرد.

چنین نگرانی در مورد وزات علوم هم وجود دارد، این نگرانی در مورد ابعاد رانتخواری ها و سهمیه های دانشگاه برای به اصطلاح بسیجی ها و انصار و تغییر ترکیب جمعیتی دانشجویان و اساتید و … باعث شده که به بهانه های مختلف برای ممانعت از رای آوردن وزیر پیشنهادی روحانی تلاش کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.