سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فیلم/ پیرموذن: حمایت از موسوی در انتخابات ریاست جمهوری گذشته، حمایت از نخست وزیر ام...

فیلم/ پیرموذن: حمایت از موسوی در انتخابات ریاست جمهوری گذشته، حمایت از نخست وزیر امام بود

چکیده :پیرموذن نماینده اردبیل در تذکری خطاب به کسانی که از صبح امروز در مخالفت با کابینه حسن روحانی از «فتنه» سخن می​گویند، گفت که آنهایی که برای میرحسین موسوی کار کردند، برای نخست وزیر امام تا مقطع اعلام نتیجه کار کرده بودند. ...


کلمه- گروه خبر: پیرموذن نماینده اردبیل در تذکری خطاب به کسانی که از صبح امروز در مخالفت با کابینه حسن روحانی از «فتنه» سخن می​گویند، گفت که آنهایی که برای میرحسین موسوی کار کردند، برای نخست وزیر امام تا مقطع اعلام نتیجه کار کرده بودند.

پیرموذن از جمله نمایندگانی است که با افراط گری های نمایندگان عضو جبهه پایداری بشدت مقابله کرده و بعد از آنکه تعدادی از اعضای جبهه پایداری که همواره در آشوب ها و تنش های اجتماعی و سیاسی نقش برجسته ای دارند بعد از اظهار نظر حداد عادل در مورد وزیران پیشنهادی، مخالفت های خود را شروع کردند، پیرموذن با انتقاد شدید از این اظهار نظرها به صراحت به آنان اظهار کرده بود که با طرح مسایل ۸۸ می خواهید کاسبکاری کنید.

وی همچنین با افشاگری از پیشنهاد رشوه به وزیر کار توسط افراطیون گفته بود: یکی از انسان‌نماهای نزدیک به این افراطی‌ها که غیراسلامی و غیرانسانی رفتار می‌کنند، با کمال پررویی به آقای ربیعی گفته که ۵۰ میلیارد تومان پول می‌دهیم تا مدیریت شستا را به ما بدهید. این اختلاس‌ها و سوءاستفاده‌های چند سال اخیر و ویژه خواری‌ها باعث شده که در این چند سال بنیاد بسیاری از چیزها را نابود کنند، کار کسانی است که به اسم مبارزه با فتنه، فتنه قم را به وجود آوردند، از اسلام و انقلاب سوءاستفاده کردند و فقر و فساد و بیکاری حاصل از عملکرد آنها را امروز در جامعه می‌بینید.

امروز نیز وی خطاب به نمایندگانی که با کاسبکاری از جریانات سال 88 در حال تخریب وزیران پیشنهادی بودند با تذکری اظهار داشت: این افرادی که شما از آنان به عنوان افراد مرتبط با فتنه صحبت می کنید تا پیش از اعلام نتایج انتخابات در ستاد میر حسین موسوی نخست وزیر دوران امام فعالیت می کردند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس با قرائت این شعر که «اندکی پیش تو گفتم غم دل ترسیدم که دل آزرده نشوی ور نه سخن بسیار است»، گفت: مخالفی که صحبت کرد، مصداق این سخن را چماق کرد زد به رییس جمهور که تبلور اراده مردم است.

وی خطاب به نمایندگان گفت: بهتر است این بحث ها را تمام کنید.
دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.