سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » واکنش جلالی به سخنان رسایی: نجابت می‌کنیم اگر از روزنامه رنگی تو حرف نمی‌زنیم...

واکنش جلالی به سخنان رسایی: نجابت می‌کنیم اگر از روزنامه رنگی تو حرف نمی‌زنیم

چکیده :در بازگشت در هواپیما یک فرمانده انتظامی گیلان کنار من نشسته بود و می گفت که برادرزاده آقای رسایی که مشارکتی هم هستند از طریق نیروی انتظامی دستگیر شده بود و رسایی پدر نیروی انتظامی را درآورد! که او را آزاد کنند. ...


کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس که صبح امروز در موافقت با کابینه پیشنهادی روحانی اظهارنظر کرده بود در تذکر 79 به سخنان نماینده تهران، گفت: آقای رسایی گفتند «ای کسی که در نطق صبح گفتی کاسبکاران فتنه آیا رهبری هم کاسبکار فتنه است».

وی ادامه داد: من از عبارت مشمئز کننده ایشان نسبت به ساحت رهبری عذرخواهی می کنم و متاسفم که یک نماینده این عبارت را به ساحت رهبری وارد می‌کند و برای اهداف خود از رهبری اینگونه خرج کند که نماینده همکار خود را تضعیف کند.

نماینده شاهرود تاکید کرد: خاطره‌ای به یادم آمد. در ایام فتنه من به سخنرانی در رشت دعوت شده بودم، در بازگشت در هواپیما یک فرمانده انتظامی گیلان کنار من نشسته بود و می گفت که برادرزاده آقای رسایی که مشارکتی هم هستند از طریق نیروی انتظامی دستگیر شده بود و رسایی پدر نیروی انتظامی را درآورد! که او را آزاد کنند.

رییس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت اینگونه ادامه داد: آقای رسایی اگر ما نجابت می‌کنیم، اگر از روزنامه رنگین و 9 صحفه‌ای حرفی نمی زنیم، خوشحال نباشید،اگر از پول‌های چندصدمیلیونی تومانی که به روزنامه تو و کار تو کمک می‌شود، نمی‌گوییم، قلمت و بیانت از بقیه بهتر نیست، اگر خدایی نکرده بخواهیم غیراخلاقی و غیرمودبانه صحبت کنیم، ادبیاتش را بلد هستیم.

جلالی گفت: می خواهید جلالی را هم مثل خیلی‌های دیگر که پودرشان کردید، با بیان، قلم و اجازاتی که علی الظاهر به لحاظ شرعی دارید که به همه بتازید و هر عبارت راست و دروغی را در هر تریبونی بگویید، می‌توانید آدم‌ها را نابود کنید. اما این کار را نکنید به مصلحت جامعه نیست.

رییس فراکسیون رهروان ولایت ادامه داد: من در جلسه صبح گفتم فتنه و فتنه‌گر محکوم است اما باید به مر کلام رهبری توجه کرد، چقدر آدم‌ها را به عنوان ساکت فتنه زدید، مثلا دکتر لاریجانی را زدید. آیا خدمت کردید به جامعه؟ من مدتی پیش از بزرگواری پرسیدم آیا نتیجه انتخابات برای شما خیلی بهتر شد؟ گفت نه خیلی بد شد. گفتم چون نیروهای خودتان را زدید. شما خودزنی کردید. وقتی در جریان اصولگرایی همه را به یک بهانه می‌زنید، باید منتظر نتایجش هم باشید.

کاظم جلالی در پایان گفت: این تفکر هم در انتخابات اخیر و هم در آزمون‌های دیگر نشان داده شد و مردم این تفکر را برنمی‌تابند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.