سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دیدار سیدمحمد خاتمی با جمیله کریمی فعال اصلاح طلب...

دیدار سیدمحمد خاتمی با جمیله کریمی فعال اصلاح طلب

چکیده :سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق کشورمان در دیدار با جمیله کریمی رئیس مجمع زنان اصلاح طلب استان فارس و مشاور استاندار فارس در دوره اصلاحات ضمن ابراز خوشحالی از آزادی این فعال سیاسی از خدمات ارزنده وی در دوران اصلاحات و پس از آن تشکر کرد....


سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق کشورمان در دیدار با جمیله کریمی رئیس مجمع زنان اصلاح طلب استان فارس و مشاور استاندار فارس در دوره اصلاحات ضمن ابراز خوشحالی از آزادی این فعال سیاسی از خدمات ارزنده وی در دوران اصلاحات و پس از آن تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار کلمه، حجت الاسلام سیدمحمد خاتمی در دیدار از خانم کریمی به عنوان یک بانوی والانگر، روشن اندیش و دوستدار اسلام و ایران یاد کرد و با اشاره به رنج هایی که این فعال سیاسی اصلاح طلب در مدت حبس خود کشیده از خدمات ارزنده وی در دوران اصلاحات و پس از آن تشکر کرد.

سیدمحمد خاتمی همچنین در پایان اظهار امیدواری کرد که این بانوی اصلاح طلب استان فارس در پناه لطف حضرت پروردگار همواره کامروا و پیروز باشد.

رئیس بنیاد باران پیش از این نیز در تماسی تلفنی آزادی خانمی کریمی را به وی تبریک گفته و خواهان سلامتی این فعال سیاسی شده بود.

این عضو شورای منطقه جبهه مشارکت ایران اسلامی و ائتلاف اصلاح طلبان فارس صبح چهارشنبه ۲۱ فروردین در منزل شخصی‌شان توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات استان فارس موسوم به پلاک 100 شیراز منتقل شد.این فعال سیاسی 83 روز در بازداشتگاه اداره اطلاعات شیراز زندانی بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.