سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین سوءاستفاده از امکانات دولتی : ارسال پیامک شماره حساب برای “خادم ملت محمود ...

آخرین سوءاستفاده از امکانات دولتی : ارسال پیامک شماره حساب برای “خادم ملت محمود احمدی نژاد “

چکیده :هر چند احمدی نژاد همواره ادعا کرده نوکر مردم است و اموالش طی این مدت هشت سال تغییری نکرده است اما نمی گوید گرفتن مجوز دانشگاه بین المللی و در اختیار گرفتن دفاتر دولتی برای این دانشگاه و ارسال پیامک برای شهروندان آیا مصداق رانت هست یا نه؟ ...


کلمه- گروه خبر: احمدی نژاد که مدعی است پاک دست ترین دولت تاریخ را دارد، در آخرین روز از دولت خود با ارسال پیامکی از مردم خواست که به این دانشگاه کمک کنند.

احمد نژاد که طی هشت سال ریاستش بر قوه مجریه به رغم همه تلاشهایش برای به دست گیری دانشگاه آزاد موفق نشده بود آن را تحت سیطره خود در آورد، در آخرین روزهای دولتش تلاش کرد که این دانشگاه را به تصویب برساند، اما اعضای هیات موسس این دانشگاه به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی نرسید.

هر چند احمدی نژاد همواره ادعا کرده نوکر مردم است و اموالش طی این مدت هشت سال تغییری نکرده است اما نمی گوید گرفتن مجوز دانشگاه بین المللی و در اختیار گرفتن دفاتر دولتی برای این دانشگاه و ارسال پیامک برای شهروندان آیا مصداق رانت هست یا نه؟

در همین حال خبرگزاری تسنیم خبر داده است که لیست اعضای هیئت موسس دانشگاه ایرانیان به دلیل حضور مشایی و بقایی در این هیئت به تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی نرسید.

لیست اعضای هیئت موسس دانشگاه ایرانیان که پیش از این به امضا و تایید کامران دانشجو وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و محمدحسن طریقت‌منفرد وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده، برای تایید نهایی به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارجاع شده بوده، برای اصلاح بازگردانده شد.

این در حالی است که بعد از اظهارات احمدی نژاد درباره اینکه همه ایرانیان می تواند سهام دار این دانشگاه باشند، خبرآنلاین گزارش داد که امروز پیامک هایی با این موضوع به شهروندان ارسال شده است.

احمدی‌نژاد در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم که شب گذشته از شبکه اول سیما پخش ضمن ارائه توضیحاتی درباره دانشگاه غیرانتفاعی خود، گفت که به زودی برای کمک شهروندان به این دانشگاه شماره حسابی اعلام خواهد کرد.

امروز در آخرین تلاش احمدی نژاد برای استفاده از امکانات دولتی پیامی به این شرح برای شهروندان ارسال شد: تاسیس دانشگاهی برای همه ایرانیان؛ ابتکار خادم ملت محمود احمدی نژاد، شماره حساب 74016864.95 بانک ملت شعبه فلسطین شمالی (کد شعبه 63065) به نام دانشگاه بین المللی ایرانیان


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.