سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علی اکبر ناطق نوری: امیدوارم شاهد آزادی احزاب سیاسی در دولت روحانی باشیم...

علی اکبر ناطق نوری: امیدوارم شاهد آزادی احزاب سیاسی در دولت روحانی باشیم

چکیده :قطعا ضرورت دارد همه مردم و گروه‌ها و کسانی که دلشان برای انقلاب و کشور می‌سوزد با وحدت کلمه از دولت جدید حمایت کنند تا مشکلات کشور حل...


حجت الاسلام ناطق نوری، گفت: اعمال سیاست‌های جدید آمریكا برای تحریم‌ها، تنها برای كسب امتیاز بیشتر از ایران است.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه آزادی احزاب سیاسی با حضور دولت روحانی به چه صورت خواهد بود، گفت: دیدگاه آقای روحانی را همه می‌دانند. وی فردی روشن و متعهدی است که چهره‌اش ناشناخته نیست و در مسئولیت‌های مختلف و سنگرهای متعدد حضور داشته است.

وی با بیان اینکه دیدگاه‌های ملی و فراجناحی ایشان برای همه شناخته شده است، افزود: امیدواریم براساس قانون اساسی و قوانین عالی کشور شاهد عینیت بخشیدن به این مساله باشیم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی اینکه با توجه به اینکه آمریکا تحریم‌های جدیدی را طی روزهای گذشته در مجلس نمایندگان خود به تصویب رسانده است، به اعتقاد شما تحریم‌های جدید با توجه به آغاز دولت یازدهم در چه راستایی بوده است، تصریح کرد: ما همیشه از حق خودمان دفاع کرده و می‌کنیم. روحانی نیز همانگونه که اعلام کرده است تدبیر و اعتدال دارند. ما باید براساس تدبیر پیش برویم و عاقلانه عمل کنیم. آمریکا و دشمنان ما فکر می‌کنند در چنین شرایطی اگر فشار بیشتری بیاورند می‌توانند امتیاز بیشتری را نیز کسب کنند.

ناطق نوری با بیان اینکه به اعتقاد من؛ تحلیل امریکایی برای اعمال فشار در این سال‌ها نادرست بوده است، ادامه داد: باید آنها با تدبیر حرکت کنند تا دولت با تدبیر ما نیز با حفظ مصالح کشور و باتوجه به عزتی که مقام رهبری فرموده‌اند حکیمانه حرکت کند.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر ضرورت داشتن همکاری‌های احزاب با دولت جدید گفت: قطعا ضرورت دارد همه مردم و گروه‌ها و کسانی که دلشان برای انقلاب و کشور می‌سوزد با وحدت کلمه از دولت جدید حمایت کنند تا مشکلات کشور حل شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.