سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سرلشکرفیروز آبادی: کسی که ولایت را درک می‌کند بهره هوشی‌اش از بقیه بالاتر است...

سرلشکرفیروز آبادی: کسی که ولایت را درک می‌کند بهره هوشی‌اش از بقیه بالاتر است

چکیده :سرلشکر فیروزآبادی مدعی است که کسی که ایمان و ولایت دارد و ولایت را درک می‌کند، یعنی اینکه عقل هم دارد و فکرش از بقیه بازتر و بهره هوشی‌اش از بقیه بالاتر است که آمده و بهترین را انتخاب کرده است. ...


سرلشکر فیروزآبادی مدعی است که کسی که ایمان و ولایت دارد و ولایت را درک می‌کند، یعنی اینکه عقل هم دارد و فکرش از بقیه بازتر و بهره هوشی‌اش از بقیه بالاتر است که آمده و بهترین را انتخاب کرده است.

رییس ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه «تقوا مانند پالتو نسبت به سرما و مثل چتر نسبت به باران، آدم را از گناه حفظ می‌کند»، گفت: ولایت نیز انسان را از عذاب حفظ می‌کند.

به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر سیدحسن فیروز‌آبادی اظهار کرد: طبق آیات قرآن روز قیامت وضعیت زمین به هم می‌خورد و کوه‌ها صاف می‌شوند، آسمان وضعش به هم می‌خورد آن‌وقت همه با وعده‌های خداوند متعال روبه‌رو می‌شوند. مجرمان در زنجیرند، پیراهن‌های آنها از تور ذوب شده است و آتش سراپایشان را گرفته و این برای آن عده از مجرمانی است که ولایت ندارند.

او ادامه داد: تقوا مانند پالتو نسبت به سرما و مثل چتر نسبت به باران، آدم را از گناه حفظ می‌کند. در آنجا هم ولایت انسان را از اینگونه عذاب‌ها حفظ خواهد کرد و این برخلاف آن چیزی است که دشمنان تبلیغات می‌کنند. آنها چون دین را درک نکردند، موضوع را سیاسی و حزبی، طرفداری از این حزب و… معرفی می‌کنند در صورتی که اینها نیست بلکه ولایت همان توحید است همان وحدانیت است همان خدای متعال است که در نبوت ظاهر می‌شود و نبوت محصولش ولایت است.

او همچنین به بیان خاطره‌ای پرداخت و گفت: چپی‌ها در مجلس چهارم یک لایحه به مجلس بردند که سهمیه رزمندگان را از دانشگاه‌ها کسر می‌کرد، من پشت تریبون مجلس به‌عنوان دفاع از رزمندگان گفتم اینهایی که می‌گویند رزمنده‌ها از هوش و عقل سرشاری برخوردار بودند که امام را انتخاب کردند و حاضر شدند جانشان را برای امام بدهند؛ بنابراین استدلال اینها بیجاست. مجلس هم این استدلال را پذیرفت، دوفوریتی هم بود و با حضور شورای نگهبان، مجلس استدلال را پذیرفت و لایحه درجا رد شد.

فیروزآبادی ادعا کرد: کسی که ایمان و ولایت دارد و ولایت را درک می‌کند، یعنی اینکه عقل هم دارد و فکرش از بقیه بازتر و بهره هوشی‌اش از بقیه بالاتر است که آمده و بهترین را انتخاب کرده است.

او افزود: همه کارهایی که ما در سایه ولایت در محل کار و در منزل انجام می‌دهیم و حتی خواب ما عبادت بزرگی است که در حد جهاد برای همه ما نوشته می‌شود و همین مجاهدت‌ها است که آن انوار الهی و نسیم اسماء حسنی الهی را می‌آورد، همین‌ها ما را جزو رفقای پیامبر می‌کند. او خاطرنشان کرد: همه 24هزار پیامبر هم توسلشان به همین معصومین ما بوده است ولی ما همه یک مجموعه هستیم، اگر برای خودت دعا کنی ممکن است مستجاب نشود اما اگر غایب برای غایب دعا کند یعنی من جایی که در حضور شما نیستم برای شما دعا کنم، مستجاب خواهد شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.