سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روحانی: همه باید در مسیر اجرای خواست اکثریت مردم حرکت کنیم...

روحانی: همه باید در مسیر اجرای خواست اکثریت مردم حرکت کنیم

چکیده :در اولین فرصت که میسر باشد اعضای کابینه را به مجلس معرفی می‌کنم و با اطلاعی که از فضای صمیمی مجلس دارم، مطمئن هستم نمایندگان محترم با توجه به مصالح کشور تصمیم خود را اتخاذ می‌کنند. ...


رئیس جمهور منتخب تاکید کرد که اعضای کابینه اش را در اولین فرصت به مجلس معرفی می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، براساس خبری که سایت رئیس جمهور منتخب از دیدار جمعی از نمایندگان مجلس با حسن روحانی رییس‌جمهور منتخب مخابره کرده است و آن را «صمیمی» خوانده است، روحانی در این دیدار با دیگر بر تعامل با مجلس، احترام به رای اکثریت و تلاش برای حل مشکلات تاکید کرده است.

روحانی خطاب به نمایندگان تاکید کرده است که اینجانب و نمایندگان محترم مجلس، منتخب مردم هستیم و «همه باید به خواست مردم در انتخابات ریاست جمهوری پاسخ مثبت بدهیم و در مسیر اجرای خواست اکثریت مردم حرکت کنیم.»

روحانی در چند سخنرانی خود در جمع مسئولان رادیو و تلویزیون و مجلس شورای اسلامی بر احترام به رای اکثریت تاکید کرد.

او همچنین با بیان اینکه که فضای میان دولت و مجلس باید حل مشکلات و معضلات کشور و مردم را هدف قرار دهد، افزوده است:در اولین فرصت که میسر باشد اعضای کابینه را به مجلس معرفی می‌کنم و با اطلاعی که از فضای صمیمی مجلس دارم، مطمئن هستم نمایندگان محترم با توجه به مصالح کشور تصمیم خود را اتخاذ می‌کنند.

سایت رئیس جمهور منتخب هم بدون اشاره به اسامی نمایندگان اظهار نظر کننده به نقل ازآنان خاطر نشان کرده که «فضای مجلس برای همکاری با دولت دکتر روحانی مثبت است ونباید نظرشخصی برخی نمایندگان درباره دولت یازدهم را که به تحکیم فضای امیدبخش کنونی کشور کمکی نمی کند، به کل مجلس شورای اسلامی تعمیم داد.»

رییس‌جمهور منتخب در بخش دیگری از صحبتهای خود همچنین اظهار داشته است:«همه باید توجه کنیم که فضای امروز کشور با دوران مبارزه انتخاباتی متفاوت است و اکنون فضای همدلی و همکاری است و دوره رقابت‌های انتخاباتی گذشته است.»

نمایندگان مجلس هم با بیان اینکه در سایه فضای آرام و اعتدالی می توان مشکلات کشور را حل و فصل کرد، افزودند: همه باید کمک کنیم تا رییس جمهوری منتخب بتواند در فضایی آرام اعضای کابینه را انتخاب و مسئولیت امور کشور را برعهده بگیرد.

نمایندگان مجلس با بیان اینکه در سایه فضای آرام و اعتدالی می توان مشکلات کشور را حل و فصل کرد، افزودند: همه باید کمک کنیم تا رییس جمهوری منتخب بتواند در فضایی آرام اعضای کابینه را انتخاب و مسئولیت امور کشور را برعهده بگیرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.