سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خطیب نماز جمعه: پیشرفت علمی ما فوق استاندارد جهانی است...

خطیب نماز جمعه: پیشرفت علمی ما فوق استاندارد جهانی است

چکیده :خطیب نماز جمعه این هفته تهران مدعی است که در 34 سال گذشته همه حرکت ما رو به پیش بوده و پیشرفت ها مافوق استاندارد جهانی بوده است....


خطیب نماز جمعه این هفته تهران مدعی است که در 34 سال گذشته همه حرکت ما رو به پیش بوده و پیشرفت ها مافوق استاندارد جهانی بوده است.

وی با بیان اینکه باید این دهه را دهه پیشرفت وعدالت بدانیم، اظهار داشت: باید از این دامنه خود را به قله برسانیم و مسئولین مسائل کشور را برای مقابله با دشمن مدیریت کنند.

صدیقی گفت: در این راه دو مسئله در اولویت اول قرار دارند که یکی اقتصاد و دیگری پیشرفت های علمی است و دولت بعد باید از آنجایی که دولت های قبل به آن دست یافتند آغاز و به همان مقدار یا بیشتر کشور را پیش ببرد.

خطیب نماز جمعه تهران اظهار داشت: من از روی دلسوزی از رئیس جمهور منتخب درخواست می کنم با توجه به اینکه اکنون دانشگاههای ما در فضای علمی و آرامش هستند، نماز جمعه برگزار می کنند و مسائلی چون پرتاب ماهواره ایرانی به عنوان نماد پیشرفت کشور و علوم مختلف در مسیر سرعت و پیشرفت قرار دارند، خدای ناکرده دچار غفلت نشوند که یک وزیر علوم یا رئیس دانشگاههایی که بوی فتنه می دهند بر سر کار بیاورند و علم و فرهنگ را از فضای دانشگاه دور کنند، این توقعی است که امام (ره)، ما و امت از رئیس جمهور منتخب داریم و خواهیم داشت.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.