سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: آنها که با عملکرد ضعیف موجب دلسردی مردم می​شوند،به نظام...

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی: آنها که با عملکرد ضعیف موجب دلسردی مردم می​شوند،به نظام ضربه می‌زنند

چکیده :تفکری خطرناک برای ایجاد شائبه‌هایی مبنی بر بدنام کردن روحانیت، علما و مراجع وجود داشت که حقیقتاً شرایط سختی را بوجود آورده بود ولی به لطف خدا و با هوشیاری مردم در انتخابات اخیر تمام آنها رنگ باخته و نتیجه آن حاکمیت اصل اسلام عزیز در این دوران پیشرو...


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تفکری خطرناک برای ایجاد شائبه‌هایی مبنی بر بدنام کردن روحانیت، علما و مراجع وجود داشت که در انتخابات اخیر رنگ باخت.

به گزارش دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار جمع کثیری از علما، فضلا، روحانیون استان‌های قم، البرز و تهران و اعضای مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، به تشریع اوضاع کنونی داخلی و بین‌المللی کشور پرداخت و گفت: نتیجه انتخابات 24 خرداد، امید، آرامش و مشی عقلانیت را برای کشور به ارمغان آورد که در سایه این امید، می‌توان با همت مردم امیدوار در صورت عدم ایجاد موانع، کشور را به وضع مطلوب رساند.

وی نقش آفرینی مردم در انتخاب و اعتماد مجدد به یک شخصیت روحانی را ارزشمند خواند و افزود: تفکری خطرناک برای ایجاد شائبه‌هایی مبنی بر بدنام کردن روحانیت، علما و مراجع وجود داشت که حقیقتاً شرایط سختی را بوجود آورده بود ولی به لطف خدا و با هوشیاری مردم در انتخابات اخیر تمام آنها رنگ باخته و نتیجه آن حاکمیت اصل اسلام عزیز در این دوران پیشرو است.

به گفته وی، طراحان بدخواه نقشه داشتند با ایجاد فاصله بین مردم و روحانیت، انقلاب و ایران را از پشتوانه تاریخ ساز روحانیت و در نتیجه اسلام محروم کنند ولی خداوند با تحول در دلهای مردم ، این مکر را به خودشان برگرداند.

هاشمی رفسنجانی، تداوم نظام جمهوری اسلامی را در سایه پشتیبانی و حمایت مؤثر مردم امکان پذیر خواند و تأکید کرد: کسانی که با عملکرد، شعارها و اقدامات ضعیف خود موجبات ناامیدی و دلسردی مردم را فراهم کنند، در واقع به اعتماد و اطمینان مردم به نظام اسلامی ضربه می‌زنند و وظیفه همه است که روح امید، نشاط و آرامش ایجاد شده در فضای سراسر کشور را حفظ کنند و از پاشیدن بذر نفاق و اختلاف پرهیز کنند.

در ابتدای این دیدار که بمناسبت شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد، حجت‌الاسلام رستگاری سخنانی در مورد فضائل و مناقب آن امام همام بیان داشت و در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری از بزرگواری هاشمی رفسنجانی در مراحل مختلف ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری و صبر و پایداری ایشان و بیان مواضع اسلامی و انقلابی در مقابل هجمه‌های ناجوانمردانه و برخوردهای جناحی و سیاسی که مهمترین اثر آن تزریق امید به جامعه بود، تقدیر نموده و از ایشان خواست که با هدایت‌های بی‌دریغ خود، انقلاب اسلامی را در رسیدن به اهداف خود همانند گذشته یاری رساند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.