سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال دوباره مهدی کروبی به بیمارستان...
» ابتلا به بیماری گوارشی و تنفسی به دلیل نبود هوای آزاد

انتقال دوباره مهدی کروبی به بیمارستان

چکیده :سه روز پیش مهدی کروبی را مجددا برای انجام آزمایش ام آر آی، پیش از افطار و بدون حضور هیچ یک از اعضای خانواده به یکی از مراکز درمانی بردند و تا ساعت ۱۲:۳۰ نیمه شب در بیمارستان بودند. بنا به گفته عضوی از خانواده، آقای کروبی روزه شان را هم در بیمارستان افطار کرده...


بدنبال انتشار عکسی از سوی سایت وابسته با وزارت اطلاعات در مورد حضور مهدی کروبی در سواحل شمال به اطلاع می رساند که ایشان نه در شمال بلکه در ساختمان امن وزارت اطلاعات نزدیک به بزرگراه صدر در حصر هستند.

به گزارش سحام نیوز سه روز پیش مهدی کروبی را مجددا برای انجام آزمایش ام آر آی، پیش از افطار و بدون حضور هیچ یک از اعضای خانواده به یکی از مراکز درمانی بردند و تا ساعت ۱۲:۳۰ نیمه شب در بیمارستان بودند. بنا به گفته عضوی از خانواده، آقای کروبی روزه شان را هم در بیمارستان افطار کرده بودند.

مهدی کروبی در ۲ سال حبس در ساختمان امن اطلاعات از دسترسی به هوای آزاد و آفتاب همواره محروم بوده است و به همین جهت دچار ناراحتی ریوی و گوارشی شده است. پزشکان وزارت اطلاعات بارها بر تغییر شرایط نگهداری ایشان تاکید کردند اما مقامات دستگاه امنیتی حاضر به انتقال ایشان به منزلشان نشده اند.

انتشار یک عکس برای انحراف افکار عمومی نشانه عجز و کوتاهی مقامات امنیتی است که این روزها بر سیستم اطلاعاتی کشور مسلط شدند.

طی این دو سال، این نهاد امنیتی تمام تلاش خود را برای انحراف افکار عمومی و خدشه وارد کردن بر واقعیت ها به کار بسته است. این چندمین عکسی است که ماموران به صورت ناشیانه و با اهداف تخریبی اقدام به انتشار آن می کنند.

در همین زمینه، دکتر محمد تقی کروبی در یادداشت کوتاهی که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده، آورده است: “دیروز سایتی نزدیک به نهاد های امنیتی عکسی از پدرم که لباس راحتی و ژاکتی بر تن دارد در کنار ساحل منتشر کرد. ظاهرا با انتشار این عکس هدف دارند اخبار مرتبط به وضعیت نابسامان مکان حصر و همچنین مراحل درمانی چند هفته ایی شان را تحت شعاع قرار دهند و بگویند خانواده دروغ می گوید و او به جای حصر و حبس در سواحل شمال یا جنوب است. این درحالی است که سه روز پیش پدر را مجددا برای ام آر آی و اسکن قلبی پیش از افطار تا نیمه شب به یکی از مراکز قلبی بردند و تاکنون گزارشی از روند درمان به پدر و خانواده نداده اند. علی و یاسر به اتفاق خانواده هایشان دیشب با پدرم ملاقات داشتند و گفتند روحیه اش عالی و شاداب اما روزه داری موجب ضعف بیشتر در او شده. به نظر می رسد پاسخ صریح مادرم به آقای عسگراولادی برنامه ی مراکزی که این روزها در محافل مختلف بویژه جمع سیاسیون شایعه ای را به سرعت و از زبان چهره های شناخته شده مطرح می کردند برهم ریخت، شاید همین امر ناراحتی برخی ها را دوچندان کرده است. امیدوارم به جای توسل به این شیوه های ناشیانه سیستم به عهد خود وفا کند و اگر بنای تداوم رفتار غیر قانونی دارد ایشان را در خانه اش حصر و حبس کنند.ان شاالله شاهد آزادی همه زندانیان سیاسی و عقیدتی باشیم. بعد از آزادی پدر، مهندس و همسر محترم اش حتما به سواحل شمال و جنوب هم سر خواهیم زد.”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.