سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ترکان: حسین شریعتمداری سمبل افراط است...

ترکان: حسین شریعتمداری سمبل افراط است

چکیده :اکبر ترکان در خصوص موضع گيري حسين شريعتمداري مديرمسئول روزنامه كيهان در برابر رييس جمهور منتخب را طبيعي خواند و اظهار داشت:آقاي شريعتمداري سمبل افراط است ايشان نمي تواند به يكباره اعتدالي شود.آقاي شريعتمداري بهتر است مسير خودشان را ادامه بدهند چون از اول مسيرشان همين بوده است اما آقاي روحاني معتدل است لذا اينكه آقاي شريعتمداري بر اساس فكر خودش اعلام نظر كند اشكالي ندارد. ...


اکبر ترکان در خصوص موضع گيري حسين شريعتمداري مديرمسئول روزنامه كيهان در برابر رييس جمهور منتخب را طبيعي خواند و اظهار داشت:آقاي شريعتمداري سمبل افراط است ايشان نمي تواند به يكباره اعتدالي شود.آقاي شريعتمداري بهتر است مسير خودشان را ادامه بدهند چون از اول مسيرشان همين بوده است اما آقاي روحاني معتدل است لذا اينكه آقاي شريعتمداري بر اساس فكر خودش اعلام نظر كند اشكالي ندارد.

علي اكبر تركان از چهره هاي نزديك به رييس جمهور منتخب گفت:آقاي روحاني فرد اعتدالگرايي است كه فكر خودش را دنبال مي كند .ايشان فكري منسجم و شكل يافته دارد.

وي که با خبرگزاری آریا گفت و گو می کرد، افزود:افكار آقاي روحاني امروز به مردم معرفي نشده است .ايشان از زماني كه در مجلس و در جاهاي ديگر مسئوليتهايي را داشتند فكر و مشي اعتدالي داشته اند و بر اين رويه خود استوار است.

آقاي روحاني فرد پر ظرفيتي است حرف همه را مي شنود اما تصميم خودش را مي گيرد بنابراين اشكال ندارد كه همه اشخاص با هر فكري نظراتشان را به ايشان مي گويند به هر حال هر كس تصميم خودش را مي گيرد.

تركان اظهار داشت:فراموش نكنيم كه هنوز مدت زيادي نگذشته است كه جامعه ايران انتخاب خودش را ارائه كرد و اعلام كرد اگر اعتدالگرايي را قبول دارد البته ديگر افكار موجود در جامعه نيز محترم هستند اما بايد بدانند مردم ايران كردند اعتدالگرايي را انتخاب كردند.

اين فعال سياسي درباره چينش كابينه روحاني اظهار بي اطلاعي كرد و ادامه داد:كساني كه براي رايزني با دكتر روحاني ملاقات مي كنند نظرشان را بيان مي كنند ايشان هم در حالي كه لبخند مي زند به حرفهاي همه گوش مي دهند اما واقعا ما از تصميم گيري رييس جمهور منتخب اطلاعي نداريم.

وي درباره حضور عارف در كابينه دولت يازدهم گفت:بنده از حضور آقاي عارف در كابينه خبر ندارم اما مي دانم كه دكتر روحاني علاقمند است از وجود آقاي عارف در كابينه استفاده كند اما همانطور كه گفتم نمي دانم در چه سمتي مي خواهند از ايشان استفاده كنند.

اين چهره نزديك به روحاني موضع گيري حسين شريعتمداري مديرمسئول روزنامه كيهان در برابر رييس جمهور منتخب را طبيعي خواند و اظهار داشت:آقاي شريعتمداري سمبل افراط است ايشان نمي تواند به يكباره اعتدالي شود.آقاي شريعتمداري بهتر است مسير خودشان را ادامه بدهند چون از اول مسيرشان همين بوده است اما آقاي روحاني معتدل است لذا اينكه آقاي شريعتمداري بر اساس فكر خودش اعلام نظر كند اشكالي ندارد.

وي در خصوص تاثير گذاري موضع گيري افراطي ها در نظر و راي روحاني افزود:نمي دانم اين رفتارها بر نظر دكتر روحاني تاثيرگذار است يانه در واقع ايشان خودشان بايد بگويند از حرفهاي افراطي ها حساب مي برند يا خير؟و آيا مسير اعتدالي را رها مي كنند.

تركان اظهار داشت:به نظر بنده دكتر روحاني در اعتدالگرايي استوار هستند البته گفتن نظرات اشكالي ندارد اما ايشان در مسير اعتدال خود حركت مي كنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.