سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دعای افطار از زندان اوین/ مسعود صادقی: پروردگارا به ما توفیق ده با آنکس که به ما ستم ...
» هم نوا با زندانیان سیاسی

دعای افطار از زندان اوین/ مسعود صادقی: پروردگارا به ما توفیق ده با آنکس که به ما ستم کرده، انصاف ورزیم

چکیده :پروردگارا به ما توفیق ده به آنکس که از ما (به قهر) دوری گزیده، (با آشتی) بازگردیم و با آنکس که به ما ستم کرده، انصاف ورزیم و با آن که با ما دشمنی ورزیده با مسالمت برخورد کنیم، مگر کسی که د راه تو یا برای تو با وی دشمنی کرده باشیم که او دشمنی است که با او دوستی نمی‌کنیم و از دسته ای است که با خلوص نمی‌ورزیم. ...


کلمه: دم دمای غروب است و ربنای شجریان و اذان موذن زاده بر سفره های افطار نشسته و دل های شکسته ی در قامت بغض و دعا دست به آستانش بلند کرده اند که اللّهمّ‏ ربّ النّور العظیم..

سخن از میهمانی خداست و رحمتش، حرف از لرزش دل است و گلستان حاجات و سفره ی گسترده ی نور و نرگس و دلی که چون تیرکی خسته به سقفی شکسته هر دم میل رها شدن دارد.

دل های شکسته ی مادران و چشم های منتظر کودکان و دست های لرزان پدرانی که این روزها دانه های خرما و برگ های سبزی را به نیت آزادی سروهای دربند در سفره های خود چیده اند و دعا می خوانند؛ بارالها…

خانواده های زندانیان سیاسی امسال، هر شب، با شما از دعای خود بر سر سفره ی افطار می گویند، دل های شکسته ی منتظر بر آستانه ش آمین بگویید.

مسعود صادقی:

پروردگارا به ما توفیق ده…

به آنکس که از ما (به قهر) دوری گزیده، (با آشتی) بازگردیم و با آنکس که به ما ستم کرده، انصاف ورزیم و با آن که با ما دشمنی ورزیده با مسالمت برخورد کنیم، مگر کسی که د راه تو یا برای تو با وی دشمنی کرده باشیم که او دشمنی است که با او دوستی نمی‌کنیم و از دسته ای است که با خلوص نمی‌ورزیم.

صحیفه سجادیه/ نیایش امام علی بن الحسین (ع) چون ماه رمضان فرا می‌رسید

الهم اصلح کل فاسد من امور المسلمین

رمضان سال 92

بند 350 زندان اوین


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.