سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رحیمی: احمدی نژاد به اندازه همه دولت های قبل و بعد از انقلاب کار کرده است...

رحیمی: احمدی نژاد به اندازه همه دولت های قبل و بعد از انقلاب کار کرده است

چکیده :در ادامه غلو گویی در مورد دولت نهم و دهم، محمدرضا رحیمی که خود متهم است به فساد مالی، با این ادعا که دولت احمدي نژاد به تنهايي به اندازه کل دولتهاي قبل و بعد انقلاب کار کرده است تصریح کرد: من فقط و فقط به خاطر احمدي نژاد و خدمات وي در کنار او ايستاده ام.او پیشتر ادعا کرده بود پرکارترین دولت طی سی سال گذشته است، اما اینک تغییر نظر داده و قبل از انقلاب را هم افزوده است. اما نگفته طول عمر آن به چند صد سال می رسد....


در ادامه غلو گویی در مورد دولت نهم و دهم، محمدرضا رحیمی که خود متهم است به فساد مالی، با این ادعا که دولت احمدي نژاد به تنهايي به اندازه کل دولتهاي قبل و بعد انقلاب کار کرده است تصریح کرد: من فقط و فقط به خاطر احمدي نژاد و خدمات وي در کنار او ايستاده ام.

او پیشتر ادعا کرده بود پرکارترین دولت طی سی سال گذشته است، اما اینک تغییر نظر داده و قبل از انقلاب را هم افزوده است. اما نگفته طول عمر آن به چند صد سال می رسد.

به گزارش مهر، محمد رضا رحيمي بعد از ظهر دوشنبه در جمع مردم حسين آباد کالپوش با بيان اينکه دولت احمدي نژاد به اندازه کل دولت هاي قبل و بعد کار کرده است افزود: هر کس که بياید و آماری بیاورد که دولت هاي قبل يک قدم جلوتر از دولت فعلي بوده اند من به او جايزه خواهم داد.

وي تصريح کرد: من فقط و فقط به خاطر احمدي نژاد و خدمات وي در کنار او ايستاده ام.

معاون اول رئيس دولت با بيان اينکه در دولت احمدي نژاد ايران قدرت هفدهم اقتصاد دنيا شده اظهار داشت: ما در دولت نهم و دهم اموال دولت را پيدا و فروخته ایم و خرج طرح هاي نيمه تمام کرديم.

رحيمي در بخش ديگري از سخنانش بهداشتي شدن آب آشاميدني منطقه کالپوش ظرف 20 روزه آينده خبر داد و گفت: آب درياي خزر براي عده اي خواست نبوده و زودي به استان سمنان مي آيد.

وي در پايان با اشاره به ظرفيت هاي استان سمنان خاطر نشان کرد: این استان همانند احمدي نژاد جثه اش کوچک ولي اراده اش قوي است.

محمد رضا رحيمي در سفري چند ساعته به استان سمنان هفت پروژه مهر ماندگار در شهرستان هاي ميامي، شاهرود و سمنان را با يک هزار و 200 ميليارد ريال هزينه اجرا شده افتتاح کرد.

سد كالپوش، پروژه گازرساني به بيارجمند آخرين شهر فاقد گاز استان سمنان، دانشكده علوم پزشكي شاهرود و ۳۰ كيلومتر از محور شاهرود – سبزوار حدفاصل مياندشت تا عباس آباد از جمله پروژه هايي بود که به وسيله رحيمي به بهره برداري رسيد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.