سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فروش “گذشته” اصغر فرهادی در ایران از یک میلیارد تومان گذشت...

فروش “گذشته” اصغر فرهادی در ایران از یک میلیارد تومان گذشت

چکیده :فیلم «گذشته» اصغرفرهادی به باشگاه میلیاردی‌ها پیوست....


فیلم «گذشته» اصغرفرهادی به باشگاه میلیاردی‌ها پیوست.

علی سرتیپی – مدیرعامل فیلمیران- در گفت‌وگو با ایسنا مجموع فروش این فیلم را در تهران و شهرستان یک میلیارد و ۴۰ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: این فیلم شب گذشته پنجشنبه در تهران ۴۰ میلیون تومان فروخته است.

وی با اشاره به استقبال از طرح ویژه اکران ماه مبارک رمضان اظهار کرد: «گذشته» شب گذشته در این طرح تنها در سینما آزادی ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته است.سرتیپی همچنین مجموع فروش فیلم «گذشته» را در تهران ۸۶۰ میلیون تومان اعلام کرد.

این پخش‌کننده درباره فروش فیلم «چه خوبه که برگشتی» داریوش مهرجویی نیز خاطرنشان کرد: این فیلم فروشش در تهران و شهرستان‌ها به یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان رسیده که سهم تهران از این فروش ۸۵۰ میلیون تومان است.

وی اظهار امیدواری کرد، استقبال از فیلم‌ها در ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد و گفت: البته امشب مسابقه والیبال است و پیش‌بینی می‌شود استقبال زیاد نباشد، اما با توجه به فیلم‌های در حال اکران امیدوارم رونق خوبی را برای سینماها در ماه رمضان شاهد باشیم.

سرتیپی از برپایی نشست خبری برای اصغر فرهادی طی روزهای آینده در «فیلمیران» خبر داد.وزارت ارشاد مجوز نصب پوسترهای فیلم گذشته را در سطح شهر نداده است.

پخش کننده فیلم دلیل مخالفت اداره ارشاد استان تهران را “نوع طراحی پوستر این فیلم و عکس‌های آن” اعلام کرده است.

او گفته است: “ارشاد اعلام کرده به دلیل آن که موهای بازیگر فرانسوی فیلم بلند است و شکل قرارگیری او در کنار علی مصفا در عکس مناسب نیست، اجازه نصب بیلبورد وجود ندارد.”

“گذشته” داستان مردی ایرانی با بازی علی مصفا را روایت می کند که پس از اختلاف طولانی با همسرش (برنیس بژو) او را رها کرده و به ایران بازگشته است. اما با درخواست طلاق زن، دوباره به فرانسه بازمی گردد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.