سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امام جمعه تهران: مصر بعلت نداشتن ولایت به روز سیاه نشست...

امام جمعه تهران: مصر بعلت نداشتن ولایت به روز سیاه نشست

چکیده :خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به وقایع مصر گفت: مصر با کمال تاسف به روز سیاه نشسته است که این بر اثر نبود رهبری و ولایت است؛ نعمتی که ما از آن برخوردار هستیم....


خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به وقایع مصر گفت: مصر با کمال تاسف به روز سیاه نشسته است که این بر اثر نبود رهبری و ولایت است؛ نعمتی که ما از آن برخوردار هستیم.

آیت‌الله محمد امامی کاشانی با اشاره به اینکه ملت ایران تمام حوادث و اتفاقات امروز دنیا را می‌بیند و به جا حرکت می‌کند، گفت: انتخابات ریاست جمهوری، حضور مردم و آرامش و حضور چشمگیر که دنیا را متعجب و شگفت‌زده کرد با وجود تمام برنامه‌هایی بود که دشمن طرح‌ریزی کرده بود.

وی ضمن تبریک به حسن روحانی رییس جمهور منتخب، گفت: امیدواریم با کمک خدای متعال و با آن سوابق حوزوی و دانشگاهی و انقلابی در قبل از پیروزی انقلاب و همچنین خدمات صورت گرفته در بعد از انقلاب چه در بحث قانونگذاری و سیاسی و اجرایی توسط ایشان، بتواند به بهترین وجه امور اجرایی کشور را مدیریت کند.

وی افزود: در اصل 110 قانون اساسی نیز به این مسئله اشاره شده است که تنفیذ آراء مردم با مقام معظم رهبری است چرا که در جمهوری اسلامی، تنفید رای مردم برعهده ولی فقیه است که اسلامیت را تضمین می‌کند.

وی در ادامه با اشاره به وقایع مصر گفت: مصر با کمال تاسف به روز سیاه نشسته است که این بر اثر نبود رهبری و ولایت است؛ نعمتی که ما از آن برخوردار هستیم.

امامی کاشانی با بیان اینکه دشمنان مصر، پشت سر این وقایع هستند، گفت: مصر کشوری است که از لحاظ قدمت کشوری بسیار قدیمی و متمدن‌ است. از نظر فرهنگ و معارف اسلامی و تولید کشاورزی بسیار سطح بالاست و ملت مصر در دامان اسلام بزرگ شده‌اند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.