سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محسن صفایی فراهانی: احمدی نژاد می خواست رئیس فدراسیون فوتبال شود...

محسن صفایی فراهانی: احمدی نژاد می خواست رئیس فدراسیون فوتبال شود

چکیده :مدارک آقای احمدی‌نژاد را آوردند و گفتند که ایشان می‌خواهد برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت کند ولی ما قبول نکردیم و توضیح دادیم که رئیس دولت نمی‌تواند رئیس فوتبال باشد و این اقدام می‌تواند تعلیق فدراسیون فوتبال ایران را در بر داشته باشد. بعد از آن بود که آقای علی‌آبادی هم برای انتخاب ریاست فدراسیون ورود کرد که باز هم با مخالفت ما مواجه...


محسن صفایی فراهانی رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران از چهره‌های برجسته سیاست، اقتصاد و فوتبال ایران است که به دلیل مدیریت محکم و قابل قبولش در فوتبال و ساختارسازی در این عرصه بسیار مورد توجه مخاطبان این رشته قرار دارد. او اگرچه در دوره ریاست خود در فدراسیون موفقیت ورزشی خاصی به دست نیاورد اما با خدماتش مقبولبت بسیار در جامعه فوتبال ایران به دست آورد و در اذهان ایشان عاقبت به خیر شد.

 صفایی فراهانی روز گذشته در گفت‌وگویی با سایت قانون شرکت کرد که این پایگاه خبری بخشی از حرف‌های وی را منتشر کرده، بخشی که به کمیته انتقالی و موضوع تعلیق فوتبال ایران برمی‌گردد. صفایی فراهانی در این گفت‌وگو ادعا کرده احمدی‌نژاد در دوره‌ای که فوتبال ایران در مرز تعلیق و زیر فشار فیفا بوده است قصد داشته نامزد ریاست فدراسیون بشود و حتی رسما ثبت کند.

 صفایی فراهانی گفته است یک روز مدارک آقای احمدی‌نژاد را آوردند و گفتند که ایشان می‌خواهد برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت کند ولی ما قبول نکردیم و توضیح دادیم که رئیس دولت نمی‌تواند رئیس فوتبال باشد و این اقدام می‌تواند تعلیق فدراسیون فوتبال ایران را در بر داشته باشد. بعد از آن بود که آقای علی‌آبادی هم برای انتخاب ریاست فدراسیون ورود کرد که باز هم با مخالفت ما مواجه شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.