سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده مجلس خواستار پخش ربنای شجریان از رسانه ملی شد+ فایل مناجات ربنا...

نماینده مجلس خواستار پخش ربنای شجریان از رسانه ملی شد+ فایل مناجات ربنا

چکیده :امسال هم فایل صوتی این آوای ملکوتی جهت دسترسی مخاطبان علاقه‌مند در کلمه منتشر می‌شود و از عموم همراهان سبز می‌خواهیم ضمن دعا برای پایان رنجهای ملت ایران در این ماه رمضان به طور خاص برای آزادی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد و مهدی کروبی و زندانیان سیاسی از حصر و حبس ها دعا کنند. ...


کلمه- گروه فرهنگی: در حالی که چند سالی است پخش ربنای محمدرضا شجریان با محدودیت صدا و سیما مواجه شده، یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت از صدا وسیما درخواست کرد تا در ماه مبارک رمضان امسال ربنای شجریان از رسانه ملی پخش شود.

کمال‌الدین پیرموذن در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به خلق حماسه سیاسی از سوی مردم و شرکت گسترده ملت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امیدواریم که در ماه مبارک امسال شاهد پخش دعای دلنشین و روح‌نواز ربنا با صدای استاد شجریان باشیم.

وی از استاد شجریان درخواست کرد که اجازه دهد تا صدایش از صدا و سیما پخش شود و همچنین صدا و سیما نیز نوای ربنای ایشان را پخش نمایند.

  

جهت دریافت فایل صوتی اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت نسخه موبایل اینجا کلیک نمایید.

نوای ربنا برای مردم ایران بخشی از این تجربه معنوی آنها در رمضان های عمر خویش است و از این رو نخواهند گذاشت به راحتی از سفره‌های افطار حذف شود. در چند سال گذشته، روزه‌داران سبز با تکثیر و پخش این نوای روحانی در سطح جامعه و در میان مردمی که دسترسی به ربنای روح افزای شجریان ندارند، به هر طریق ممکن کمک کردند تا مردم لحظه های روحانی افطار را در خانه‌ها و در پای سفره های نورانی خانواده ها با این نوای خاطره انگیز و ربانی به سر ببرند. امسال نیز همین عهد سابق برقرار است و همانطور که میرحسین موسوی بارها تاکید کرده است، قرار است ما مبارزه را زندگی کنیم و بلند کردن صدای ربنا در این رمضان، یکی از راههای زیستن این مبارزه است.

امسال هم فایل صوتی این آوای ملکوتی جهت دسترسی مخاطبان علاقه‌مند در کلمه منتشر می‌شود و از عموم همراهان سبز می‌خواهیم ضمن دعا برای پایان رنجهای ملت ایران در این ماه رمضان به طور خاص برای آزادی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد و مهدی کروبی و زندانیان سیاسی از حصر و حبس ها دعا کنند.

چنانچه در دریافت فایل مشکل دارید ابتدا بر روی لینک دانلود کلیک راست نمایید و از منوی باز شده گزینه “Save Link as” در مرورگر های فایرفاکس و کروم و “Save as target” در اینترنت اکسپلورر را انتخاب کنید.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.