سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مساعدت مسوولان؛ تماس تلفنی ژیلا بنی یعقوب از زندان با مادرش/ حال وی خوب است...

مساعدت مسوولان؛ تماس تلفنی ژیلا بنی یعقوب از زندان با مادرش/ حال وی خوب است

چکیده :وی که بعد از حادثه ای در زندان دچارحالت تهوع و سرگیجه شده بود به بیمارستان شهدای تجریش منتقل و پس بعد از مداوا به زندان بازگردانده شد. ماموران زندان امروز داروی وی را تهیه کرده و در اختیار وی قرار داده اند....


دقایقی قبل ژیلا بنی یعقوب، روزنامه نگار زندانی که روز سه شنبه در زندان دچار حادثه شده بود با مادرش تماس کوتاهی گرفت و از بهبود وضعیتش خبر داد.

به گزارش کلمه وی که بعد از حادثه ای در زندان دچارحالت تهوع و سرگیجه شده بود به بیمارستان شهدای تجریش منتقل و پس بعد از مداوا به زندان بازگردانده شد. ماموران زندان امروز داروی وی را تهیه کرده و در اختیار وی قرار داده اند.

وی به خانواده اش اعلام کرد هم اکنون در شرایط مناسبی به سر می برد.

ژیلا بنی یعقوب، روزنامه نگار و فعال زنان، شهریور ماه سال گذشته برای اجرای حکم یک سال حبس تعزیری خود به زندان اوین رفته بود.

دبیر سرویس اجتماعی روزنامه سرمایه و سردبیر کانون زنان ایرانی ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ در جریان سرکوب های پس از انتخابات به همراه همسرش، بهمن احمدی امویی بازداشت و در خرداد ۱۳۸۹ به یک‌سال حبس تعزیری و ۳۰ سال محرومیت از شغل روزنامه‌نگاری محکوم شد.

ژیلا بنی یعقوب در حالی به روزهای پایانی حکم خود نزدیک می شود که همسرش، بهمن احمدی امویی که او نیز روزنامه نگار و زندانی است، خرداد ماه سال گذشته در حالی که در حکم ۵ ساله اش، تبعید وجود نداشت، به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.