سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جشن صعود تیم ملی؛ فردا در ورزشگاه آزادی/ نور افشانی در استقبال از ملی پوشان قهرمان...

جشن صعود تیم ملی؛ فردا در ورزشگاه آزادی/ نور افشانی در استقبال از ملی پوشان قهرمان

چکیده :در صورت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی، جشن صعود ملی‌پوشان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسئولان فدراسیون فوتبال می‌خواهند در صورت صعود تیم ملی به جام جهانی، جشنی در ورزشگاه آزادی برگزار کنند. طبق برنامه‌ای که مسئولان فدراسیون فوتبال در نظر گرفته‌اند، تیم ملی در صورت صعود به جام...


در صورت صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی، جشن صعود ملی‌پوشان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مسئولان فدراسیون فوتبال می‌خواهند در صورت صعود تیم ملی به جام جهانی، جشنی در ورزشگاه آزادی برگزار کنند. طبق برنامه‌ای که مسئولان فدراسیون فوتبال در نظر گرفته‌اند، تیم ملی در صورت صعود به جام جهانی، پس از ورود به تهران یکراست به ورزشگاه آزادی می‌رود تا در جشن صعود به جام جهانی شرکت کند.

ملی‌پوشان ساعت 13:30 چهارشنبه وارد تهران می‌شوند و در صورتی که به جام جهانی صعود کرده باشند، با یک اتوبوس به ورزشگاه آزادی می‌روند تا در جمع هواداران تیم ملی حضور پیدا کنند.

فدراسیون فوتبال اعلام کرد در صورت صعود مستقیم تیم ملی به جام جهانی 2014 برزیل، مراسم ویژه ای برای استقبال از ملی پوشان در ورزشگاه آزادی تدارک دیده شده است. این مراسم ساعت 17 روز چهارشنبه 29 خرداد 92 در ورزشگاه آزادی، با حضور علاقمندان و طرفداران تیم ملی برگزار خواهد شد. بازیکنان پس از ورود به ورزشگاه آزادی، طی مراسمی دور افتخار می‌زنند و صعود به جام جهانی را همراه با تماشاگران پرشور جشن خواهند گرفت. در این مراسم از ملی پوشان تقدیر می‌شود و مراسم نورافشانی هم در پایان با شکوه خاصی برگزار خواهد شد.

در این مراسم تنها آقایان می‌توانند حضور داشته باشند و از بانوان علاقه مند به تیم ملی درخواست می‌شود تا از آمدن به استادیوم آزادی خودداری کنند. همچنین رسانه های گروهی برای حضور و پوشش خبری در این مراسم می توانند با به همراه داشتن کارت پوشش خبری مسابقات سازمان لیگ و حراست ورزش و جوانان در این مراسم حضور داشته باشند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.