سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انجمن اسلامی جامعه پزشکی از حسن روحانی حمایت کرد...

انجمن اسلامی جامعه پزشکی از حسن روحانی حمایت کرد

چکیده :در این بیانیه به حمایت محمد خاتمی و هاشمی رفسنجانی از روحانی اشاره شده و از انصراف محمدرضا عارف از کاندیداتوری به عنوان اقدامی شجاعانه و اصلاح طلبانه تقدیر شده...


انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی با صدور بیانیه ای از کاندیداتوری حسن روحانی حمایت کرد.

به گزارش کلمه، در این بیانیه به حمایت محمد خاتمی و هاشمی رفسنجانی از روحانی اشاره شده و از انصراف محمدرضا عارف از کاندیداتوری به عنوان اقدامی شجاعانه و اصلاح طلبانه تقدیر شده است.

متن کامل بیانیه انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی در پی آمده است:

بنام خدا

انتخابات پیش روی ریاست جمهوری صحنۀ تعیین سرنوشت کشور و ملت ایران است و امید است با امانتداری دست اندر کاران رأی ملت تعیین کنندل سرنوشت آنان باشد.

اکنون که به همت و تلاش مجدانۀ آقای خاتمی روند همگرائی و اجماع اصلاح طلبان و اعتدال گرایان به نتیجۀ مطلوب رسیده و با سپاس فراوان از اقدام خیرخواهانه، شجاعانه و اصلاح طلبانه آقای دکتر عارف، بدینوسیله در همراهی با آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجه الاسلام و المسلمین خاتمی حمایت این انجمن را از جناب حجه الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی اعلام می داریم.

امید است با شرکت گستردۀ مردم در انتخابات و رأی به ایشان، که خود را متعهد به پیگیری مطالبات برحق ملت و اصلاح امور بر اساس آنها اعلام نموده اند فصل جدیدی از امید و تحول سازنده در پیش روی کشور و ملت گشوده شود.

انجمن اسلامی جامعۀ پزشکی ایران


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.